Skip to content

Drzwi ramowe Zgierz

Drzwi ramowe Porta Verte stanowią kompromis pomiędzy jakością wykonania, a ekonomiczną ceną produktu. Technologicznie drzwi te odpowiadają budową topowym produktom drzwi wewnętrznych z oferty Porta. Poprzez delikatne przewężenie wewnętrznych płycin skrzydeł Verte, Porta stworzyła linię relatywnie tańszych, choć równie solidnych drzwi. Ich czterocentymetrowa rama obwiedniowa nie różni się grubością od typowych drzwi wewnętrznych. Dzięki takiej budowie, skrzydła zachowują stabilność, przy wykorzystaniu mniejszej ilości materiału do produkcji.

            Skrzydła ramowe Porta Verte powstają z osobnych elementów (ramiaków, płycin) i szyb białych matowych o gr. 4mm. W procesie produkcyjnym są one sprasowywane w finalny produkt. Przy ich tworzeniu wykorzystywana jest technologia okleinowania obwiedniowego każdego z elementów przed połączeniem. Drzwi ramowe Zgierz nie posiadają zatem widocznych łączeń krawędziowych okleiny. W rezultacie otrzymujemy skrzydło nacechowane zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także eleganckim wyglądem.

Wybór kolorystyki drzwi w naszym mieszkaniu często stanowi nie lada wyzwanie. Daje się to we znaki zwłaszcza, gdy chcemy w naszym zacisznym miejscu stworzyć komfortową i przyjemną atmosferę. Jeżeli nie przemawia do nas uniwersalny, biały kolor będący jednym z największych trendów ostatnich czasów, wybór najczęściej pada na akcenty drewnopodobne.  Tak też stało się w przypadku realizacji jednego z domów jednorodzinnych w Zgierzu. Nasi Klienci bezkompromisowo wybrali kolor bliźniaczy wzornictwem i odcieniem do paneli podłogowych. Okazało się to strzałem w dziesiątkę.

Dąb Catania, bo o tym kolorze mówimy prezentuje się na zamontowanych przez nas drzwiach Porta Verte C świeżo, nieszablonowo, aczkolwiek klasycznie. Mimo prostego wzornictwa skrzydeł, wprowadzają one do wnętrza mnóstwo harmonii. Zbliżenie kolorystyki drzwi i podłóg spowodowało dopełnienie aranżacji pięknymi dębowymi akcentami. Niosąc za sobą ukojenie dla zmysłów oraz bardzo przytulny klimat. A wszystko to jedynie za sprawą słojów! Do zamontowanych drzwi Klienci dobrali klamki w kolorze czarnym Metalbud Ibiza. Idealnie kontrastują one z białymi wnętrzami pomieszczeń, jak i z jaśniejszymi przebłyskami słoi nietuzinkowego Dębu Catania.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.