Skip to content

Drzwi pokojowe

Drzwi pokojowe wewnętrzne z kolekcji Porta Verte to ekonomiczne, a zarazem urokliwe rozwiązanie przy aranżacji wnętrz. Skrzydła te nieco różnią się konstrukcją od drzwi głównej kolekcji Porta, choć nadal trzymają zasadę ramiakowej konstrukcji skrzydeł. Kolekcja ta podzielona została na dwa podwarianty, Home oraz Premium. Wersja Home za sprawą użycia mniejszej ilości materiału drewnopochodnego w konstrukcji drzwi, cechuje się stosunkowo niską ceną.

Wykorzystując te same materiały co przy produkcji flagowych modeli drzwi Porta, uzyskuje się bardzo dobrą jakość i wygląd. Wariant Porta Verte Premium, to pośrednia półka, między główną serią drzwi Porta a Porta Verte Home. Drzwi te prezentują się niemalże jak sztandarowe wzory Producenta, takie jak Koncept czy Inspire. Bardzo duży wybór wzorów, oraz szeroka paleta dostępnych kolorów powodują, że mimo prostoty i regularności kształtów, każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Coś, co będzie pasowało do aranżacji stawiających na indywidualność stylu.  

Drzwi pokojowe Porta Verte Premium

U jednego z naszych Klientów w Łodzi zamontowaliśmy drzwi pokojowe Porta Verte Premium E. Wybrany kolor to nowość w ofercie polskiego producenta o nazwie Portalamino Dąb Angielski Hamilton. Drzwi prezentują się zjawiskowo, do złudzenia przypominając produkt wykonany w całości z naturalnego drewna. Cała aranżacja opiera się na połączeniu uniwersalnego, pozostającego wciąż na przysłowiowym topie, białego koloru ścian wraz z jasnymi naturalnymi akcentami drewna drzwi oraz podłóg. Całość zwieńczona została głęboką czernią zastosowanych okuć drzwiowych. Są to klamki firmy Metalbud Rumba, powleczone czarnym satynowym pokryciem.

Drzwi pokojowe Porta Vertete to produkty warte uwagi i godne polecenia. Często wybierane przez naszych Klientów, stanowią jeden z najlepszych kompromisów w całej ofercie, pomiędzy ekonomią, pięknem i jakością wykonania.

Salon Drzwi Łódź:

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.