Skip to content

Drzwi fornirowane Łódź

Fornir jest okleiną chętnie wybieraną przez naszych Klientów. A to dlatego, że drzwi fornirowane wyróżniają się naturalnym wyglądem. Bardzo trudno odróżnić drzwi fornirowane Łódź od drzwi drewnianych. Skrzydła w fornirze mogą mieć różne wypełnienie. Może to być plaster miodu, płyta otworowana lub pełna. Ale zawsze wierzchnią warstwę stanowią cienkie płaty drewna zabezpieczone lakierem. Wyróżnia się okleiny modyfikowane i  niemodyfikowane. Drzwi w fornirze naturalnym oddają strukturę i słoje drewna. Natomiast fornir modyfikowany nie posiada rysunku drewna przez co wzór jest powtarzalny na drzwiach. Wybór forniru uzależniony jest od efektu jaki klient chce uzyskać.  Drzwi fornirowane są bardziej odporne na zarysowania niż te w okleinach sztucznych, co oprócz wyglądu stanowi ich dodatkowy atut.

Drzwi fornirowane Łódź 01

Na jednej z inwestycji dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi  fornirowane Pol-Skone. Model płaski, pełny. kolekcja Deco Lux. Dodatkowo zamontowaliśmy drzwi techniczne, dźwiękoizolacyjne typ B o przenikalności akustycznej Rw=37dB. Całość w okleinie naturalnej Dąb Europejski. Prezentowane drzwi to wersja bezprzylgowa montowana na ościeżnicach DUO. Zamontowaliśmy również wersję przylgową z widocznymi zawiasami, na ościeżnicach DIN. Do skrzydeł zamontowaliśmy klamki bezpieczne Candix ze stali nierdzewnej.

Drzwi fornirowane Łódź – kilka przykładowych zdjęć z montażu.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.