Skip to content

Drzwi DRE Konstantynów Łódzki

Drzwi DRE Konstantynów Łódzki. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 9 kompletów skrzydeł DRE. W tym 2 szt skrzydeł suwanych Eclisse. Zamontowane drzwi DRE są w rozmiarach 80 i 70. Skrzydła w gruncie przygotowane do malowania na niewidocznych ościeżnicach aluminiowych.

Drzwi innego producenta są w rozmiarach 80 i 90 z ościeżnicami regulowanymi o zakresach 140-160 i 280-300. Całość w wersji bezprzylgowej na 3 zawiasach wraz z zamkami magnetycznymi. Skrzydła z wypełnieniem płytą otworową. Wszystko w kolorze białym – farba akrylowa. Model Desire wzór 2. Zamontowane ościeżnice to Porta Elegance. Na skrzydłach rozwiernych zamontowano klamki Linea w kolorze chrom

Drzwi DRE Konstantynów Łódzki – efekt po montażu:

Drzwi suwane są w kasetach bezościeżnicowych. Bardzo ładne i modne wykonanie. W rozmiarze 80 jest skrzydło płaskie w gruncie. Klient pomaluje je we własnym zakresie. Drugie skrzydło suwane jest w rozmiarze 90 i jest to tafla szklana, cała matowa. Do tego skrzydła dołożony system Vitro. Oba skrzydła wyposażone w odpowiednie uchwyty do suwania. W tafli zamontowany spowalniacz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.