Skip to content

Drzwi do domu zewnętrzne

Drzwi do domu zewnętrzne, inaczej wejściowe Gerda Optima 60 RC2, to drzwi antywłamaniowe w klasie RC2 o grubości skrzydła 60mm, w kolorach Złoty dąb [FDE] i Antracyt [FKG], które Gerda posiada na stanach magazynowych. Termin realizacji wraz z usługą montażu wynosi w tym przypadku pomiędzy trza a cztery tygodnie.

Drzwi do domu zewnętrzne to konstrukcja oparta o ramiak z drewna litego, porytego arkuszami blachy ze stali nierdzewnej. Wypełnienie skrzydła stanowi ekspandowany polistyren grafitowy, dzięki czemu współczynnik termoizolacji dla drzwi bez przeszklenia wynosi Ud=1,1 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem Ud=1,3 W/m²K. Drzwi posiadają dwa zamki wpuszczane na 6 rygli (łącznie). W zestawie znajdziemy wkładki patentowe w klasie 5, w systemie jednego klucza. Jedna z nich posiada gałkę zamykającą od strony wewnętrznej. Po stronie zawiasowej skrzydło posiada trzy bolce przeciwwyważeniowe. Trzy zawiasy wzmocnione z regulacją w dwóch płaszczyznach pozwalają na idealne dopasowanie skrzydła do futryny i trwałość podczas użytkowania. Dodatkowo w zestawie są nylonowe, ozdobne nasadki na zawiasy w kolorze okuć. Klamka wraz z szyldem zamka dodatkowego górnego to okucia o szyldzie w kształcie kwadratowym (Bergen), bądź owalnym (Blok). Występują one w trzech wariantach kolorystycznych: anoda platyna, anoda srebrna oraz anoda czarna.

Drzwi Gerda dostępne od ręki

Drzwi ze stanu magazynowego Gerda występują w czterech wariantach wzorów skrzydeł. Przeszklone: Milano 8 [NS1] i Hanover [NS6], oraz pełne: Tokio 2A [TMMA] (z pionowymi wstawkami w kolorze srebrnym) i Płaskie [W00]. Szyba dostępna w wariancie drzwi od ręki to szyba biała, matowa. Dodatkowo w zestawie otrzymamy w próg aluminiowy o gr. 20mm.

Na jednej z naszych realizacji w miejscowości Grotniki, wybór klienta padł właśnie na drzwi Gerda Optima 60 RC2 dostępne od ręki. Wybrany wzór to Milano 8 z szybą białą matową w kolorze Złoty Dąb. Aby wybór ten mógł dojść do skutku, otwór wejściowy musiał zostać dopasowany pod standardowe wymogi producenta. Drzwi z usługą fabrycznego skracania wykluczają szybki termin realizacji.

Dostawa i montaż drzwi Łódź

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.