Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi do domu Łódź

Dobrze wybrane drzwi do domu Łódź stanowią elegancką jego wizytówkę. Wybierając drzwi wejściowe kupujący w pierwszej kolejności zwracają uwagę przede wszystkim na ich wygląd, gdyż pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Po wybraniu odpowiedniego wzoru i koloru pod uwagę brane są kolejne bardzo ważne parametry takie jak izolacyjność cieplna i akustyczna oraz poziom zabezpieczenia antywłamaniowego.

Tylko od potrzeb klienta zależy jakie drzwi będą dla niego najlepsze i z jakiego materiału wykonane. W naszej ofercie posiadamy drzwi do domu stalowe i drewniane. Drzwi stalowe to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań w zamknięciu domów. Ich wysoka jakość wykonania gwarantuje kupującym bezpieczeństwo i szczelność.

Drzwi do domu Łódź – jaki producent?

W jednej z dzielnic Łodzi zamontowaliśmy stalowe drzwi do domu firmy Wikęd. Jest to bardzo znany polski producent , który posiada w swojej ofercie wzory pasujące do każdej aranżacji domów. Do wyboru klient ma modele pełne, z przeszkleniem oraz z naświetlami. Nasz ekipa zamontowała wzór 25A z linii Optimum. Drzwi posiadają pionową matową szybę osadzoną w ramce inox po stronie klamki. Model ten dedykowany jest miłośnikom prostego, nowoczesnego a zarazem funkcjonalnego stylu.

Zamontowaliśmy drzwi prawe otwierane na zewnątrz w rozmiarze „90”. Skrzydło w modnym kolorze antracyt gładki. Wyposażone od zewnętrznej strony zamiast klamki w pochwyt Alfa z przyciskiem w kolorze pasującym do ramki. Od wewnątrz zamontowaliśmy klamkę dedykowaną do antaby Prime Solo. Drzwi zbudowane z ramiaka z drewna klejonego i wypełnione pianą. Dzięki temu posiadają solidną konstrukcję, doskonałą izolacyjność termiczną Ud=1,0 oraz akustyczną równą 31dB. Grubość skrzydła 76mm. Drzwi na 3 zawiasach 3D, dzięki którym posiadamy regulację w trzech płaszczyznach. Dla zapewnienia bezpieczeństwa dodatkowo wyposażone w bolce antywyważeniowe. Skrzydło z 4-stronną przylgą osadziliśmy na ościeżnicy stalowej. Zwróćmy uwagę na poszczególne elementy widoczne zna zdjęciach.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.