Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi białe malowane

Drzwi białe to przodujący trend wnętrzarski ostatnich czasów. Drzwi wewnętrzne w kolorze białym mogą występować w wielu wykonaniach. Zaczynając od podstawowych oklein celulozowych, przez laminaty wysokociśnieniowe CPL, po wykończenie farbami utwardzanymi promieniami UV.

Drzwi białe malowane to bezkompromisowo jedno z najbardziej widowiskowych wykonań jak i najbardziej trwałych. Drzwi pokrywane są grubą powłoką farby akrylowej, która na koniec procesu lakierowania utwardzana jest przez promienie ultrafioletowe. Dzięki takiemu wykonaniu poszycie drzwi zyskuje wysoką wytrzymałość na zarysowania i przetarcia. Zwiększa się także odporność na długotrwałą ekspozycję na promienie słoneczne.

Drzwi DRE Binito malowane na biało

U jednego z naszych Klientów w Zgierzu koło Łodzi zamontowaliśmy 4 komplety drzwi białe malowane DRE Binito 21. Skrzydła o konstrukcji płytowej, z przeszkleniem pionowym wraz z ozdobnymi frezami na powierzchni. Bez względu na to, czy drzwi otwierają się na zewnątrz, czy do wewnątrz pomieszczenia, przy konstrukcjach malowanych możemy ujednolicić aranżację od strony zewnętrznej pomieszczeń. Tak też zamontowaliśmy skrzydła u naszego Klienta. Stosując naprzemiennie konstrukcje bezprzylgowe i system odwrotnej przylgi zachowaliśmy efekt licowania się skrzydeł z ościeżnicą od strony korytarza. System odwrotnej przylgi skonstruowany jest praktycznie na tej samej zasadzie co system bezprzylgowy (z ukrytym zawiasem). Jednakże skrzydło posiada właściwości podobnie do drzwi przylgowych (z widocznym zawiasem). W tym przypadku przylga występuje, lecz znajduje się od strony wewnętrznej pomieszczenia. Po zamknięciu takich drzwi skrzydło wizualnie niczym się nie różni od konstrukcji bezprzylgowej i otwiera się do wewnątrz pokoju.

Klient jako drzwi przejściowe na holu zastosował taflę szklaną również produkcji polskiej firmy DRE. Drzwi szklane DRE Galla 1 wykonane z taflą szklaną przezierną dodatkowo dopełniają wystrój wnętrza nowoczesną okrasą. Do drzwi szklanych zastosowaliśmy okucia Dorma Studio Rondo w kolorze czarnym. Do drzwi drewnianych klamki Metalbud Rumba, również w kolorze czarnym. W połączeniu z białym lakierem prezentują się bardzo wyraziście i elegancko.

Dostawa i montaż drzwi Łódź

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.