Skip to content

DRE Sara ECO Łódź

DRE Sara ECO Łódź. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 2 komplety drzwi DRE. Model Sara Eco w wersji bezprzylgowej z ościeżnicami ukrytymi. Skrzydła w rozmiarze „70” z podcięciami wentylacyjnymi.

Drzwi Sara Eco to nowoczesne rozwiązanie, które daje możliwość wykończenia płaszczyzny skrzydła w kolorze ścian. Daje to efekt niewidocznych drzwi. Skrzydła są dostępne w laminatach DRE lub w gruncie przygotowane do malowania lub tapetowania we własnym zakresie. W komplecie ościeżnica aluminiowa, która wymaga obróbki murarskiej lub obłożenia płytą gipsowo-kartonową. Po takiej obróbce widoczny jest jedynie wrąb ościeżnicy, który można pomalować. Drzwi występują w wersji bezprzylgowej lub przylgowej.

Drzwi DRE Sara ECO Łódź – widok po montażu:

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.