Skip to content

DRE Berge Oleśnica

DRE Berge Oleśnica. Kolejna nasza realizacja to 6 kompletów drzwi bezprzylgowych DRE z ościeżnicami regulowanymi i metalowych z Porty. Prezentowane skrzydła z DRE model Berge wzór 6 i jedna sztuka Sara Eco. Wszystkie skrzydła pełne, bez przeszkleń. Drzwi o konstrukcji ramowej na trzech zawiasach Estetic 80 wraz z zamkami magnetycznymi. Opaski w ościeżnicach łączone pod katem 45 stopni. Rozmiary drzwi:”70″ i „80” z ościeżnicami o zakresach 120-140, 180-200 i 260-280.

Całość w białym lakierze akrylowym UV-Ral 9003. Zarówno skrzydła jak i ościeżnice oklejone są specjalnym materiałem stanowiącym jednolity podkład. Dzięki temu produkty malowane tej firmy są wysokiej jakości. Dodatkowo do kotłowni Klient wybrał drzwi metalowe Porty, przeciwpożarowe w kolorze popielatym. Skrzydło wypełnia wełna mineralna.

Drzwi DRE Berge Oleśnica – widok po wykonaniu montażu:

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.