Skip to content

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

Aluminiowe drzwi zewnętrzne Wiśniowski to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Skrzydła Wiśniowski gwarantują swobodę w komponowaniu indywidualnego, niepowtarzalnego modelu. To kreatywne podejście do unikatowych potrzeb Klientów. Decydując się na aluminiowe drzwi zewnętrzne tej marki, Klient wybiera optymalne rozwiązanie łączące doskonałe parametry cieplne, ochronę przed hałasem i włamaniem z funkcjonalnością oraz estetyką.

Drzwi aluminiowe zewnętrzne Wiśniowski CREO, to skrzydło z aluminiowym panelem nakładkowym o grubości 77 mm. Rama skrzydła i ościeżnica wykonana jest z kształtowników aluminiowych, czterokomorowych z przegrodą termiczną MB-86 SI+. Współczynnik przenikalności cieplnej dla drzwi pełnych Ud= 0,8W/M2 K. Maksymalny wymiar drzwi do 1400 x 2500 mm. Należy zwrócić uwagę na to, że istnieje możliwość zastosowania doświetli bocznych i naświetla górnego. W standardowym wyposażeniu skrzydła posiadają zamek trzypunktowy automatyczny z funkcją czasową, wkładkę atestowaną w klasie antywłamaniowej 6D, zawiasy rolkowe, uchwyt bądź klamkę ze stali nierdzewnej, próg z przegrodą termiczną i poszerzeniem podprogowym termo. Drzwi występują również z przeszkleniem, które wykonywane jest jako pakiet trzykomorowy z szyb bezpiecznych.

            U jednego z naszych Klientów z miejscowości Marzenin koło Zduńskiej Woli, zamontowaliśmy aluminiowe drzwi zewnętrzne Wiśniowski CREO stanowiące główne wejście do domu. Skrzydło o wzorze 312 z poziomymi sfrezowaniami skonfigurowaliśmy wraz z dwoma naświetlami bocznymi. Całkowita konstrukcja jest spora, posiada wymiary 2900 x 2100 mm. Pokryta jest wysokiej jakości laminatem w kolorze HI Modern Graphite.

Wyposażenie drzwi aluminiowych zewnętrznych

Do drzwi dobraliśmy ukryte zawiasy, dzięki czemu uzyskaliśmy bezprzylgowość konstrukcji. Skrzydło w zamkniętej pozycji stanowi zlicowaną powierzchnię wraz z ościeżnicą, co jest dość nietypowe dla drzwi zewnętrznych i wygląda nietuzinkowo. Dodatkowo do kompletu dołożyliśmy samozamykacz, który po montażu jest ukryty w skrzydle. Kolejnym doposażeniem jest pochwyt ze stali nierdzewnej z przyciskiem, a także czujnik położenia rygla do podpięcia alarmu. Istotnym elementem jest także mikrowłącznik od strony wewnętrznej, który w razie potrzeby odcina dostęp pochwytu do zasilania. Naświetla boczne uzupełniliśmy pakietem trzyszynowym STOSPOL w kolorze szarym.

Jako wejście tylne do kotłowni, Klient wybrał bardziej ekonomiczną wersję drzwi aluminiowych Wiśniowski DECO na ościeżnicy stalowej. Drzwi oprócz koloru bazowego HI Modern Graphite posiadają duży insert w kolorze Złoty Dąb.

Dostawa i montaż drzwi Łódź

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.