Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi od ręki Kraków

Drzwi od ręki Kraków to nasza kolejna realizacja dostawy i montażu drzwi Porta Verte Home grupa G. Na stanie magazynowym posiadamy drzwi w kolorze białym, które są genialnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubują się w przestronnych i jasnych wnętrzach. Należy zwrócić uwagę, że drzwi od ręki Kraków są uniwersalne i świetnie komponują się w wystroju wnętrza niezależnie od stylu wykończenia mieszkania, czy domu. Warto tez podkreślić, że optycznie powiększają przestrzeń nadając przy tym przejrzystości i światła.

Na stanie magazynowym posiadamy drzwi Porta Verte Home G4, G0, G2 w systemie przylgowym. O szerokościach „70”, „80”, „90” wraz z ościeżnicami regulowanymi oraz stałymi, do których można dobrać listwy maskujące płaskie oraz ćwierćwałki. Są to drzwi ramiakowe. Jak sama nazwa wskazuje skrzydła składają się z ramy i płycin, ewentualnie poziomych szyb matowych ze szkła hartowanego. W standardzie posiadają trzy zawiasy czopowe oraz zamki do wyboru: na klucz oraz blokadę WC.

U klienta detalicznego, który potrzebował drzwi od ręki zamontowaliśmy skrzydła pokojowe w modelu G4, czyli  w całości przeszklone, oraz G2 – drzwi łazienkowe, przeszklone dwiema szybkami z podcięciem wentylacyjnym u dołu skrzydła. Wszystko powiesiliśmy na ościeżnicach regulowanych o zakresach regulacji 9,5-11,5 oraz 12-14 z kątownikami zamykającymi 60 mm. W tzw. „gratisie”, Klient otrzymał klamki do wyboru w kolorze czarnym lub ze stali nierdzewnej. W tym przypadku decyzja padła na klamki Topaz, producenta Metal-Bud na rozecie kwadratowej ze stali nierdzewnej.    

Salon drzwi Kraków.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Krakowie. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 12 264 72 25. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

Obecnie posiadamy dostępne od ręki drzwi białe innego producenta. Są to skrzydła Porta Verte Home C. Do tego w rewelacyjnej cenie. Szczegółowe informacje znajdą państwo na tej stronie. Zapraszamy.