Skip to content

Drzwi bezprzylgowe Kraków

Drzwi bezprzylgowe Kraków to aktualnie jedna z najczęściej wybieranych opcji zakupu stolarki wewnątrzlokalowej. Mają skrzydło pozbawione felca, jaki występuje w skrzydłach przylgowych. Po zamknięciu tworzą one jednolitą płaszczyznę. Są zlicowane. Dzięki czemu, powiększają optycznie wolną przestrzeń podłogi. Drzwi bezprzylgowe Kraków genialnie wpisują się w aranżacje minimalistyczne i nowoczesne. Stają się dekoracją w wystroju i aranżacji wnętrz. Służą za efektywny akcent w domu nadając mu spójności i charakteru. Należy zwrócić uwagę, iż mają one chowane, niewidoczne zawiasy. Większość producentów stosuje zawiasy 3D, które można regulować na trzech płaszczyznach. Co do zamków, w drzwiach bezfelcowych stosuje się zamek magnetyczny. Gdy krawędź skrzydła zbliża się do ościeżnicy wówczas język zamka magnetycznego wysuwa się. Dzięki takiemu rozwiązaniu przy otwartym skrzydle nic nie zaburza jego idealnej linii.

Drzwi bezprzylgowe Kraków – DRE Auri.

Na załączonej dokumentacji zdjęciowej możemy zauważyć zamontowane drzwi DRE – polskiego producenta, właśnie w systemie bezprzylgowym. Klient zdecydował się na model DRE Auri 7 do pokoi. Są to skrzydła pełne, gdzie przeszklenie zastąpiły wstawki w kolorze skrzydła. Drzwi do łazienki to model Auri 8 z przeszkleniem. Należy zwrócić uwagę, że są to dwie małe, matowe, poziome szybki. U dołu skrzydła zastosowaliśmy podcięcie wentylacyjne celem zapewnienia odpowiedniej wentylacji pomieszczenia. Skrzydła powieszone na ościeżnicach regulowanych o różnych zakresach z uwagi na różne grubości murów z opaską 80 mm. Do łazienki zastosowaliśmy kątownik zamykający z dłuższym piórem, dzięki czemu mogliśmy zniwelować nierówności ścian. Całość w pięknej bieli okleina Dre Cell, biały mat.

Na szczególną uwagę zasługują czarne klamki Ibiza na rozecie kwadratowej producenta Metal-Bud. Dopełniły cała aranżację. Stanowią genialny kontrast na tle białych drzwi, dodając pomieszczeniu wyrazistości i charakteru. 

Salon drzwi Kraków.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Krakowie. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 12 264 72 25. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

Obecnie posiadamy dostępne od ręki drzwi białe innego producenta. Są to skrzydła Porta Verte Home C. Do tego w rewelacyjnej cenie. Szczegółowe informacje znajdą państwo na tej stronie. Zapraszamy.