Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Porta Loft Bydgoszcz

Drzwi Porta Loft to odpowiedź producenta na stabilizujący się trend. Bo chyba mało kto się spodziewał, że styl nawiązujący do starych, opuszczonych fabryk stanie się tak modny. A jednak. Loft to dziś synonim wyrafinowanego luksusu. Głównym motywem przewodnim jest ponadczasowa czerń w wykończeniu matowym, która pojawia się na ościeżnicy oraz wszystkich akcesoriach.

Drzwi wybrane przez naszych klientów z pewnością mają charakter loftowy. Nasz montażysta zamontował model Porta Loft z ościeżnicą w okleinie Super Mat czarny. Występuje on w wersji z ukrytymi zawiasami, które tak jak obrzeża skrzydła oraz „czoło” zamka są czarne. Wszystkie te elementy doskonale pasują do koloru skrzydła w tym przypadku jest to Dąb Naturalny CPL. Wypełnienie skrzydła stanowi płyta wiórowo otworowa. W łazience zastosowaliśmy podcięcie wentylacyjne oraz zamek łazienkowy. Dodatkowo Klienci wybrali czarne klamki Euforia Q dostępne w katalogu Porta.     

Drzwi Porta Loft Bydgoszcz po montażu.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.