Skip to content

Porta Desire Bydgoszcz

Pewne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. Tak właśnie jest z klasycznym połączeniem czerni i bieli. Ten duet idealnie sprawdza się w aranżacji wnętrz. Delikatna i subtelna biel jest zarówno doskonałym tłem dla innych barw, jak i ozdobą samą w sobie. Wydobywa piękno z przedmiotów, ale potrafi też zachwycać solo. W duecie z czernią tworzą klasyczne zestawienie. To stylowe połączenie ma w sobie kontrast, a zarazem harmonię, dzięki czemu jest tak interesujące. 

Elegancki design drzwi z serii Porta Desire z czarną intersją stanowi idealne połączenie tych dwóch kolorów. Delikatny czarny akcent na białej gładkiej powierzchni lakieru wygląda bardzo subtelnie. Na takie rozwiązanie zdecydowali się nasi Klienci wybierając model Desire 3 z czarną intersją. Wypełnienie skrzydła stanowi płyta wiórowa otworowa, która jest wzmocniona wewnętrznym ramiakiem w ramie z klejonki drewna iglastego. Całość obłożona jest płytą HDF. Dzięki technologii lakierowania UV powierzchnia jest gładka i satynowa.

Skrzydła zostały osadzone na ościeżnicy bezprzylgowej Porta System Elegance na trzech krytych zawiasach. W drzwiach pokojowych zastosowano zamki magnetyczne z nawiertem tylko na klamkę. Natomiast skrzydła łazienkowe posiadają zamki magnetyczne WC oraz podcięcie wentylacyjne. Czarne klamki Zoe Fit z firmy VDS stanowią wyraźny element dekoracyjny i doskonale współgrają z intersją.

Drzwi Porta Desire Bydgoszcz – fotorelacja.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.