Skip to content

Drzwi z czarną ościeżnicą

Ważnym elementem wykończenia wnętrz są drzwi, które w ciekawy sposób dopełnią aranżację. Dzięki designerskim wzorom, czy pomysłowym rozwiązaniom skrzydła i ościeżnice mogą wprowadzić do domu powiew nowoczesności. Modnym ostatnio akcentem jest czarna futryna w połączeniu ze skrzydłem w innym kolorze. Rozwiązanie to pozwala stworzyć oryginalny produkt, który z pewnością znakomicie wpisze się w wiele wnętrz.

Ponadczasowa czerń w wykończeniu matowym, świetnie sprawdzi się w odważnej aranżacji w stylu industrialnym, jak również nada charakteru nowoczesnym aranżacjom. Tego typu rozwiązanie w swojej ofercie ma Porta. Drzwi z kolekcji Porta Loft występują wyłącznie z ościeżnicą bezprzylgową czarną lub białą. Skrzydła natomiast dostępne są w trzech wzorach, pełne lub z przeszkleniem węższym i szerszym. W tym przypadku gama kolorystyczna jest większa. Zarówno ciepłe odcienie drewnopodobnej okleiny jak i chłodne barwy antracytu czy betonu sprawią, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model.

Porta Loft – drzwi z czarną ościeżnicą

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała drzwi Porta Loft z czarną ościeżnicą. Klienci zdecydowali się na pięć kompletów modelu 4.A z szybą hartowaną matową. Skrzydła w kolorze beton jasny z czarnym obrzeżem osadzono na ościeżnicach regulowanych bezprzylgowych. Wszystkie dodatkowe elementy takie jak zawiasy, zaczep i czoło zamka dobrano w kolorze futryny. Wypełnienie skrzydeł stanowi płyta wiórowo otworowa. Komplet łazienkowy posiada zamek magnetyczny WC oraz podcięcie wentylacyjne.

Modele pokojowe wyposażone zostały w zamki magnetyczne oszczędnościowe, a jeden komplet w zamek magnetyczny na klucz zwykły. Dodatkowo klienci wybrali czarne klamki na kwadratowej rozecie z firmy VDS model Warna Fit.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.