Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi w okleinie drewnopodobnej

Drzwi w okleinie drewnopodobnej to bardzo popularny wybór, który stanowi świetną alternatywę dla drzwi wykonanych w całości z drewna. Sztuczne okleiny coraz lepiej odwzorowują strukturę drewna, co pozwala cieszyć się drzwiami o naturalnym wyglądzie. Z pewnością ich zaletą jest fakt, iż to nieco tańsze rozwiązanie niż w przypadku drzwi fornirowanych. Cena to nie jedyna plus. Obecnie na rynku dostępne są okleiny syntetyczne o bardzo dobrej jakości i odporności na uszkodzenia.

Estetyka ich wykonania pozwala odwzorować niemal nie do odróżnienia naturalny drewniany wzór. Drzwi w okleinie drewnopodobnej z pewnością świetnie sprawdzą się w różnych pomieszczeniach. Jest dostępna zarówno w przypadku drzwi ramowych jak i płytowych. Występuje w szerokiej gamie wzorów i kolorów co pozwala dopasować je do najbardziej wymyślnych aranżacji.

Nasza kolejna realizacja to właśnie drzwi w okleinie drewnopodobnej. Nasi montażyści dostarczyli i zamontowali osiem kompletów z firmy DRE. Wybór padł na model DRE Reva 1 w pięknym kolorze Dąb Vintage z grupy Decor DRE-Cell. Konstrukcja skrzydeł składa się z ramiaków z płyty MDF, oraz sześciu poziomych przeszkleń wykonanych z szyby matowej. Skrzydła osadzono na ościeżnicy regulowanej przylgowej na trzech wkręcanych zawiasach w kolorze srebrnym. W drzwiach pokojowych zastosowano zamek zasuwkowy na klucz, natomiast w łazienkowych blokadę WC oraz podcięcie wentylacyjne.

Kolor jaki wybrali nasi klienci ma delikatną ciepłą barwę, dzięki której wnętrze stało się przytulne. Dodatkowo przez zastosowanie przeszklenia zyskały na lekkości i nie przytłoczyły pomieszczeń. Sposób w jaki odwzorowane zostało usłojenie drewna na okleinie Decor DRE-Cell sprawia, że do złudzenia przypomina ona fornir. Jeśli chodzi o klamki to z okleiną drewnopodobną z pewnością doskonale będą się komponowały zarówno w czarnym jaki i srebrnym kolorze.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.