Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi szklane Bydgoszcz

Drzwi szklane spotyka się rzadko w pomieszczeniach mieszkalnych, a szkoda, bowiem mogą dać naprawdę niesamowite efekty. Pozwalają uzyskać wrażenie lekkości i dekoracyjności, a ich główną zaletą jest przepuszczanie światła. Przez co będą szczególnie pożądane w małych pomieszczeniach. Świetnie sprawdzą się na przykład w wiatrołapie.

Wyglądają bardzo atrakcyjnie, dlatego można je zamontować w charakterze subtelnej granicy pomiędzy pomieszczeniami. Przepływ naturalnego światła jest istotną kwestią. Im jest go więcej, tym pomieszczenie wydaje się większe. Przeszklenia pomagają, więc powiększyć je optycznie. Wiele osób ma obawy przy zakupie drzwi szklanych ze względów bezpieczeństwa zwłaszcza jeśli w domu są małe dzieci. Obecnie jednak wszystkie drzwi szklane, zakupione u sprawdzonego producenta, produkowane są ze szkła hartowanego. Zapewnia to gwarancje bezpieczeństwa podczas użytkowania.  

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała dziesięć kompletów drzwi firmy Erkado. Wybrany model do wiatrołapu to właśnie drzwi szklane Graf 9. Przezroczysta tafla szkła została osadzona na ościeżnicy regulowanej przylgowej na zawiasach prostokątnych w kolorze czarnym. Pozostałe drzwi to Laurencja 1 w kolorze białym premium. Model ten charakteryzuje się ramiakową konstrukcją i poziomym szkleniem. Klienci zdecydowali się na szybę bezpieczną obustronnie gładką w kolorze czarnym.

Nasi montażyści osadzili skrzydła drzwiowe na ościeżnicach regulowanych przylgowych. Drzwi łazienkowe posiadają podcięcie wentylacyjne oraz blokadę łazienkową. Czarnym dodatkiem, który pięknie komponuje się z przeszkleniem w modelu Laurencja są klamki Futura na kwadratowej rozecie. Drzwi do wiatrołapu jak w przypadku naszych klientów nie zawsze muszą być w takim samym wzorze jak w pozostałych pomieszczeniach. Szklane skrzydło subtelnie oddziela wnętrze i wprowadza do niego dużo światła.       

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.