Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi skandynawskie Bydgoszcz

Urządzając tak ważną przestrzeń jaką jest dla nas dom, czy mieszkanie musimy pamiętać o wielu kwestiach. Aranżacja każdej przestrzeni niesie za sobą wiele niespodzianek oraz przeszkód, które w pewien sposób mogą nam uniemożliwić realizację naszych planów. Wybierając drzwi skandynawskie Bydgoszcz, zwróćmy uwagę, aby wraz z pozostałymi elementami aranżacji tworzyły harmonijną całość. Ich kolor powinien współgrać z odcieniem parkietu, listew przypodłogowych oraz stolarki okiennej. Obecnie jednym z najpopularniejszych trendów w aranżacji wnętrz jest styl skandynawski, którego kolorem przewodnim jest biel.

Drzwi skandynawskie w mieszkaniu

Na taką właśnie skandynawską biel zdecydowali się nasi Klienci. Wybór padł na model Porta Verte Home G.0 z firmy Porta. Skrzydła składają się z ramiaków poziomych i płycin. Osadziliśmy je na ościeżnicach regulowanych przylgowych. Całość w okleinie Biały Portadecor. Drzwi pokojowe są wyposażone w zamek na klucz zwykły, natomiast łazienkowe w zamek WC i tuleje wentylacyjne.

W jednym z pomieszczeń zamiast ościeżnicy zamontowaliśmy tunel. Jest to ościeżnica regulowana nie posiadająca żadnych okuć. Składa się z belki górnej i dwóch belek pionowych. Możemy ją zastosować do wykończenia otworów drzwiowych jako element zabezpieczenia rogów ścian. Przeważnie jednak jest stosowana w celach estetycznych. Podobny tunel, ale w kolorze antracyt nasz montażysta zamontował przy istniejących już drzwiach wejściowych. Klamki dobrano w kontrastowym kolorze czarnym, model Euforia Q również z Porty. Całość pięknie się prezentuje, co można zauważyć na załączonych zdjęciach.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.