Skip to content

Drzwi rewersyjne

Wykańczanie mieszkania czy domu to skomplikowany proces. By użytkowanie pomieszczeń było komfortowe i praktyczne należy przemyśleć każdy szczegół. Dobrać wszystko z jak największą starannością, zaczynając od kolorów ścian, stylu aranżacji oraz dodatków, po dobór odpowiednich elementów, takich jak drzwi rewersyjne.

Drzwi z odwrotną przylgą zwane inaczej drzwiami rewersyjnymi to doskonały sposób na wyeliminowanie różnic wizualnych. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy drzwi prowadzące do sąsiadujących ze sobą pomieszczeń, ze względu na mały metraż bądź układ mieszkania, nie mogą otwierać się w tę samą stronę. Rozwiązanie to daje ogromne możliwości w kwestii aranżacji wnętrz i optymalnego zarządzania przestrzenią tak, by spełniała wszystkie wymagania i potrzeby domowników.

Pol-Skone Vilano jako skrzydła z odwrotną przylgą

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała trzy komplety drzwi Pol-Skone. Klienci wybrali model Vilano W00 w kolorze białym. Charakteryzują się one solidną konstrukcją z drewnianej ramy oraz trzywarstwowym systemem malowania, zapewniającym trwałość koloru na wiele lat. Dwa komplety to właśnie drzwi rewersyjne, które nasi montażyści zainstalowali w pokojach. Natomiast komplet łazienkowy Klienci wybrali w wersji bezprzylgowej.

Wszystkie te drzwi posiadają ukryte zawiasy, a skrzydła są zlicowane z ościeżnicami od strony korytarza. Różnią się jednak kierunkiem otwierania. Drzwi pokojowe otwierają się na pokój, a łazienkowe na korytarz. Ujednolicony wygląd daje satysfakcjonujący efekt, dlatego rozwiązanie to jest coraz bardziej popularne i chętnie wykorzystywane. Do drzwi pokojowych klienci wybrali zamek magnetyczny oszczędnościowy, czyli z nawiertem tylko na klamkę. W skrzydle łazienkowym zamek magnetyczny WC oraz podcięcie wentylacyjne. Klasyczny model Vilano pięknie prezentuje się i współgra z aranżacją wnętrza naszych klientów. Drzwi to jednak nie wszystko liczy się też detal, czyli klamka. Wybór padł na model FADO FIT z firmy VDS w kolorze złoty połysk. Jej klasyczny styl podkreśla wystrój i nadaje elegancji.   

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.