Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi przylgowe Bydgoszcz

Drzwi wewnętrzne występują w dwóch wariantach, jako drzwi przylgowe oraz bezprzylgowe. Skrzydła z przylgą różnią się od drzwi bezprzylgowych wykończeniem krawędzi skrzydła. Drzwi przylgowe posiadają wcięcie, które zachodzi na ościeżnicę. Zawiasy w tym przypadku są widoczne. Doskonale prezentują się we wnętrzu urządzonym w stylu klasycznym, retro jak również w nowoczesnym.

Wybór wzorów oraz kolorów drzwi przylgowych jest bardzo duży co sprawia, że są one często wybierane. Na ten wybór wpływa również cena, która jest niższa w porównaniu do drzwi bezprzylgowych. Dużą zaletą drzwi przylgowych jest ich konstrukcja. Umożliwia ona łatwiejszy montaż, oraz szybką i prostą możliwość regulacji zawiasów. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się zarówno pod kątem estetyki jak i praktyczności.

DRE Reva – drzwi przylgowe Bydgoszcz

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała cztery komplety drzwi przylgowych. Wybór naszych Klientów padł na DRE Reva. Budowa tego wzoru to ramiaki z płyty MDF oraz poziome szyby w matowym wykończeniu. Klienci wybrali do łazienki model DRE Reva 7 z dwiema szybami, podcięciem wentylacyjnym i zamkiem z blokadą WC. W pokojach nasi montażyści zamontowali model Reva 1 z sześcioma poziomymi przeszkleniami. Dwie z nich z zamkiem oszczędnościowym, czyli nawiertem tylko pod klamkę, a jedna z zamkiem na klucz zwykły.

Wszystkie skrzydła osadzono na ościeżnicach regulowanych przylgowych z kątownikiem 8cm, na trzech srebrnych zawiasach. Klienci zdecydowali się na drzwi w kolorze wiąz syberyjski. Jasna i chłodna barwa doskonale komponuje się z wnętrzem, a poziome przeszklenia optycznie je powiększają. Dodatkowo nasi montażyści zamontowali srebrne klamki Topaz z firmy Metal-Bud.         

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.