Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi przesuwne Bydgoszcz

Drzwi przesuwne zyskują ostatnio na popularności, o czym zdają się przesądzać nie tylko moda i względy estetyczne, ale i fakt, że świetnie sprawdzają się zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. W niewielkich mieszkaniach nie wymagają miejsca na otwierane skrzydło i optycznie powiększają wnętrze. Natomiast na dużych przestrzeniach pozwalają w razie potrzeby oddzielić poszczególne strefy. Ale po odsunięciu drzwi cieszyć się swobodą, jakie daje przestronne pomieszczenie. Moda na styl industrialny, czy loftowy zaowocowała licznymi adaptacjami obiektów przemysłowych i strychów na cele mieszkalne, a nawet nowymi inwestycjami stylizowanymi na dawne fabryki. Pozytywem takich projektów są duże otwarte przestrzenie, pozwalające na wspólne przebywanie rodziny i podejmowanie licznych gości. Jednak nawet w tak zaaranżowanych mieszkaniach potrzebujemy możliwości odizolowania takich pomieszczeń jak łazienka czy sypialnia. Zastosowanie drzwi przesuwnych pozwala w przypadku ich zasunięcia cieszyć się spokojem i intymnością, a przy rozsunięciu korzystać z efektu większej przestrzeni.

Drzwi przesuwne Porta – styl loftowy.

Nasza grupa montażowa w Bydgoszczy dostarczyła i zamontowała dwie sztuki właśnie drzwi przesuwnych z firmy Porta. Klienci wybrali system BLACK typ REA. Charakteryzuje się on czarną prowadnicą oraz widocznymi uchwytami, które nadają drzwiom jeszcze bardziej wyrazistego charakteru. Jest to niewątpliwie ciekawa propozycja dla miłośników stylu loftowego. Skrzydła drzwiowe w systemie BLACK dostępne są w kolorze białym, do wyboru w pięciu wzorach. Nasi Klienci zdecydowali się na model 2 z wypełnieniem płytą wiórowo otworową. Skrzydła zostały pokryte farbą akrylową UV o bardzo wysokiej odporności na ścieranie, czy zabrudzenia. Od strony korytarza zmontowaliśmy pochwyt Black 1, natomiast od strony wewnętrznej pomieszczenia pochwyt prostokątny w kolorze czarnym.

Standardowa oferta drzwi przesuwne Bydgoszcz uwzględnia pochwyt jednostronny, jednak na prośbę Klientów nasz montażysta wykonał otwór na dodatkowy uchwyt. Ponadto Klienci wybrali komplet domykaczy, dzięki którym drzwi zamykają się niemal bezgłośnie. Całość pięknie współgra z wnętrzem lokalu, co można zauważyć na zdjęciach.   

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.