Skip to content

Drzwi na wysoki połysk

Meble i drzwi na wysoki połysk, po latach znów są modne. Elementy wystroju o błyszczących powierzchniach wprowadzone do minimalistycznego wnętrza przełamują jego monochromatyczny charakter i wprowadzają do niego pozytywną energię. W zależności od typu pomieszczenia można urządzić je za pomocą lśniących mebli, krzeseł, lamp lub drzwi wewnętrznych. Starannie dobrane pod kątem wzornictwa i koloru sprawią, że kompozycja stanie się olśniewająca i wyjątkowa.

Na drzwi połyskowe z firmy DRE zdecydowali się nasi Klienci. Wybrany model to DRE Silia 10 w kolorze bianco, który jest dostępny w wersji bezprzylgowej. Wypełnienie skrzydeł stanowi płyta wiórowa otworowa. Drzwi wyposażone są w zamek magnetyczny oszczędnościowy, gdzie otwór jest nawiercony tylko pod klamkę. Natomiast w łazience zastosowano zamek magnetyczny WC oraz podcięcie wentylacyjne. Eleganckim akcentem są klamki, również w połysku z firmy Infinity Line – Diamond Fit.   

Drzwi na wysoki połysk Bydgoszcz – fotorelacja.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.