Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi malowane DRE

Drzwi malowane DRE. Biel nadal cieszy się dużą popularnością. Kolor ten ma wiele zalet: doskonale pasuje do wszystkich kolorów, odbija światło i optycznie powiększa pomieszczenie. Taką właśnie kolorystykę wybrali nasi klienci, nadając swojemu mieszkaniu świeżości.

     Wybrany przez naszych Klientów model to drzwi malowane DRE UNI 10. Skrzydła zostały osadzone na ościeżnicy bezprzylgowej na dwóch zawiasach Estetic.

Drzwi malowane DRE z odwrócona przylgą

W celu uzyskania efektu zlicowanych skrzydeł od strony korytarza Klienci zdecydowali się na wersję z odwróconą przylgą. Jest to świetne rozwiązanie jeśli chcemy, aby w miejscu strategicznym jakim jest korytarz, wszystkie drzwi po zamknięciu wyglądały tak samo. Cechą charakterystyczną takiego rozwiązania jest to, że drzwi otwierają się do wewnątrz pomieszczenia, podczas gdy wizualnie od strony korytarza nie różnią się niczym od drzwi otwieranych na zewnątrz. Nasi klienci wybrali również drzwi składane FOLDE z firmy DRE w kolorze biały mat. Ich zastosowanie pozwala na optymalne i ergonomiczne wykorzystanie miejsca w danym pomieszczeniu. Charakteryzują się tym, że podczas otwierania, skrzydła składają się do pozycji równoległej względem siebie.

Wypełnienie wszystkich opisanych modeli stanowi plaster miodu. W drzwiach łazienkowych zastosowano podcięcie wentylacyjne oraz zamek z blokadą WC. Drzwi FOLDE zostały wyposażone w zamek klasyczny, natomiast pozostałe modele w zamki magnetyczne. Dodatkowo dobrano kontrastową klamkę Ibiza w kolorze czarnym z firmy Metal-Bud.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.