Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi klasyczne Bydgoszcz

Styl klasyczny jest uniwersalny i bezpretensjonalny. Najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego też często wybieramy także stolarkę drzwiową utrzymaną właśnie w takim stylu, czyli drzwi klasyczne.

Prostota, umiar, symetria i harmonia to z pewnością najbardziej pasujące do tego stylu określenia. Wnętrza zaaranżowane w ten sposób cechują się spójnością i elegancją. Stonowana kolorystyka podkreśla charakter wystroju – beże, kremy, brązy, szarości oraz biel dominują w klasycznych wnętrzach. Aranżacja oparta na prostocie i stonowanych barwach wcale nie musi być nudna. Umiejętne zestawienie charakterystycznych elementów stylu klasycznego pozwala stworzyć wysmakowany, a zarazem niebanalny wystrój. Warto więc również wybrać odpowiednie klasyczne drzwi pokojowe, które będą harmonijnie wpisywać się w aranżację.

Drzwi klasyczne Bydgoszcz – skrzydło Porta Grande.

Nasza kolejna realizacja to właśnie drzwi klasyczne Bydgoszcz. Klienci wybrali piękny model z kolekcji Porta Grande. Jego ramiakowa konstrukcja w połączeniu z nową technologią lakieru UV to gwarancja trwałości koloru na długie lata. Zarówno skrzydło jak i ościeżnica są malowane białą farbą akrylową UV odporną na zabrudzenia, ścieranie czy zarysowania. Nasi montażyści dostarczyli i zamontowali model Grande A.0 w wersji bezprzylgowej. Jedno ze skrzydeł to model A.1 z lustrem od strony korytarza. Jest to idealne rozwiązanie do garderoby, czy przedpokoju. Klienci chcąc osiągnąć efekt zlicowanych drzwi od strony korytarza zdecydowali się na drzwi rewersyjne w kilku pomieszczeniach. We wszystkich modelach został zastosowany zamek magnetyczny oszczędnościowy z nawiertem tylko na klamkę, natomiast w łazience zamek magnetyczny WC. Dodatkowo klienci wybrali czarne klamki z firmy Infinity Line model Apollo.  

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.