Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi białe Czarnowo

Biel za sprawą tak zwanego stylu skandynawskiego jest jednym z najczęściej stosowanych kolorów w aranżacji wnętrz. Nie powinno zatem również dziwić, że to waśnie białe drzwi pokojowe cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Najważniejszą cechą prostych białych drzwi jest ich neutralność. W każdym razie wszędzie tam, gdzie białe są sufity i ściany. A ponieważ bieli w nowych mieszkaniach jest coraz więcej, nic dziwnego, że również drzwi mogą być wreszcie białe.

Drzwi białe Czarnowo – skrzydła Porta Verte Home G.

W Czarnowie koło Bydgoszczy nasi montażyści dostarczyli i zamontowali białe drzwi wewnętrzne. Model, który spodobał się klientowi to Porta Verte Home G.0. Konstrukcja skrzydła składa się z ramiaków poziomych i płycin. Drzwi zostały osadzone na ościeżnicach regulowanych przylgowych. Dzięki swojej specyficznej konstrukcji ościeżnice te wyróżniają się ścisłym przyleganiem, co pozwala na uchronienie krawędzi ściany przed ewentualnymi uszkodzeniami. W drzwiach łazienkowych zamontowaliśmy tuleje wentylacyjne w kolorze skrzydła. Oczywiście zamek z blokadą WC. Natomiast drzwi pokojowe zostały wyposażone w zamki na klucz zwykły. Klient wybrał również drzwi ukryte Sara Eco z firmy DRE do samodzielnego malowania. Rozwiązanie to pozwala na kreatywne projektowanie wnętrz i umożliwia wykończenie powierzchni skrzydła w kolorze ściany. Dodatkowo klient zdecydował się na klamki NEXT w kolorze srebrnym z katalogu Porta.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.