Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi bezprzylgowe Bydgoszcz

Wielu Producentów drzwi ma w swojej ofercie drzwi bezprzylgowe. Skrzydło i ościeżnica mają proste krawędzie. W pozycji zamkniętej skrzydło całkowicie wsuwa się w głąb ościeżnicy. Z jednej strony powstaje równa płaszczyzna skrzydła zlicowanego z ościeżnicą. Drzwi bezprzylgowe wystają ze ściany tylko tyle, ile wystaje ościeżnica. Skrzydło i ościeżnicę z ukrytymi zawiasami stosuje się zwłaszcza w przypadku drzwi nowoczesnych w stylu. Funkcję ozdób pełnią proste linie, żłobienia, panele szklane lub listwy z innych materiałów. Takie rozwiązanie jest wymagające montażowo. Wymiary otworu i drzwi muszą być odpowiednio dobrane. Należy prawidłowo zamontować skrzydło i ościeżnicę. Tak aby odstęp między obu elementami był taki sam.

Drzwi bezprzylgowe Bydgoszcz.

Nasza ekipa montażowa dostarczyła i zamontowała drzwi bezprzylgowe z firmy Porta. Klienci zdecydowali się na model Porta Vector U, którego ozdobą są delikatne frezy. Zarówno skrzydło jak i ościeżnica są pokryte białą farbą akrylową UV. Zapewnia ona łatwą konserwację oraz gwarantuje jakość i możliwość długotrwałego użytkowania. Wnętrze skrzydła stanowi tzw. „plaster miodu”. Klienci wybrali dodatkowy trzeci zawias. Drzwi pokojowe posiadają zamek oszczędnościowy z nawiertem tylko na klamkę. Natomiast w modelu łazienkowym mamy zamek z blokadą WC i wentylację w postaci podcięcia. Dzięki zastosowaniu ukrytych zawiasów skrzydło i ościeżnica licują się ze sobą. Jak widać na załączonych zdjęciach, rozwiązanie to daje efekt estetyczny, w miejscach gdzie drzwi zamontowane są na  krawędzi ściany. Dodatkowo dobrano klamki w kolorze srebrny połysk, które pięknie prezentują się na białym tle.  

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.