Promocja drzwi Kraków

Promocja drzwi Kraków obowiązująca w salonie Stalrem

Obowiązuje w dniach od 15.01.2020 – 31.03.2020

Drzwi DELTA – 15 % rabatu.

Drzwi wejściowe, stalowe polskiego producenta, którego fabryka znajduje się województwie śląskim. Producent proponuje drzwi w rożnych klasach bezpieczeństwa, między innymi RC2, RC3, przeciwpożarowych i dymoszczelnych EI30, EI60 oraz z podwyższoną izolacyjnością akustyczną 40-46 dB. Drzwi DELTA mają idealne zastosowanie w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Promocja obejmuje wszystkie wzory i kolory z oferty tego producenta. Poniżej przykładowe skrzydła biorące udział w promocji:

Promocja drzwi DELTA Stalrem Kraków 01
Promocja drzwi DELTA Stalrem Kraków 02

Promocja Drzwi ERKADO Magnolia – 15% rabatu

Magnolia to flagowy model drzwi producenta ERKADO. Drzwi o konstrukcji ramiakowej z płyty MDF wykonane w technologii STILE w bogatej kolorystyce. Promocja obejmuje zarówno drzwi przylgowe, jak i bezprzylgowe z każdą konfiguracją ościeżnic.

Promocja DRE kolekcja drzwi połyskowych, xtreme matt i mat standard – 10% rabatu

Modele drzwi, które wchodzą w w/w kolekcję to: ILIS, NELLA, SILIA oraz VETRO D2. Jest to kolekcja, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nietypowe pokrycie skrzydeł i ościeżnic wyróżnia tę kolekcję spośród innych drzwi dostępnych na rynku. Producent z uwagi na nowoczesne wzornictwo wykonuje te drzwi tylko w wersji bezprzylgowej, z ukrytymi zawiasami i zamkami magnetycznymi. Promocja obejmuje komplet drzwi DRE w każdym kolorze z w/w kolekcji. Poniżej wybrane modele biorące udział w promocji:

Promocja drzwi Kraków obowiązuje przy zakupach w naszym salonie w Krakowie przy ulicy Nad Drwiną 8b (zobacz jak dojechać).
Zapewniamy również bezpłatny pomiar wykonywany przez autoryzowaną grupę montażową oraz transport na terenie aglomeracji. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu umówienia się na pomiar lub przygotowania oferty.