Promocja drzwi Kraków

Promocja drzwi Kraków obowiązująca w salonie Stalrem

Obowiązuje w dniach od 15.09.2019 – 31.12.2019

Drzwi wewnątrzlokalowe DRE AURI – 15 % rabatu.

Promocja obejmuje wszystkie wzory z kolekcji DRE AURI w wersji przylgowej i bezprzylgowej wraz z ościeżnicami stałymi lub regulowanymi.

Promocja Drzwi DRE AURI

Kolekcja DRE AURI dostępna jest w wersjach przylgowej i bezprzylgowej i doskonale prezentuje się jako drzwi wewnątrzlokalowe – kuchenne, pokojowe, czy łazienkowe. Ramiak skrzydła wykonany jest z wysokiej jakości płyty MDF oklejonej obustronnie okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D.

Drzwi zewnętrzne WIKĘD TERMO Prestige – 15% rabatu

Promocja obejmuje wszystkie modele drzwi wejściowych Wikęd Termo Prestige Lux. Wybrane wzory prezentujemy na zdjęciach. Zapraszamy do skorzystania z promocji.

Najwyższa linia drzwi zewnętrznych WIKĘD linia TERMO PRESTIGE LUX przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniają doskonałe parametry izolacyjności termicznej: Ud=0,79 (dla drzwi bez przeszklenia) Są również dobrze izolowane akustycznie – 32 dB. Spełniają wymagania klasy antywłamaniowej RC2 dla większego bezpieczeństwa. Konstrukcja drzwi TERMO Prestige oparta jest na 82 mm skrzydle drzwiowym oraz ościeżnicy ciepłej Termo. Drzwi wyposażone w okucia ( klamka z szyldem i wkładka ) w klasie „C”. Promocja obejmuje wszystkie wzory i kolory z kolekcji Termo Prestige Lux.

Promocja drzwi Kraków obowiązuje przy zakupach w naszym salonie w Krakowie przy ulicy Nad Drwiną 8b.
Zapewniamy również bezpłatny pomiar wykonywany przez autoryzowaną grupę montażową oraz transport na terenie aglomeracji. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu umówienia się na pomiar lub przygotowania oferty.