Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Promocja drzwi Kraków

Promocja drzwi Kraków obowiązująca w salonie Stalrem

Obowiązuje w dniach od 10.01.2022 – 31.03.2022

Uwaga!
Każdy, kto polubi naszą stronę na Facebooku (https://www.facebook.com/stalremkrakow/) i udostępni link tej strony (https://www.stalremdrzwi.pl/promocja/promocja-drzwi-krakow/) otrzyma rabat na zakupy w wysokości 10%.


Drzwi wewnątrzlokalowe Porta Vector – 10% rabatu.

Promocja obejmuje komplety drzwi w systemie przylgowym i bezprzylgowym (skrzydło + ościeżnica w różnych konfiguracjach). Bogate wzornictwo frezów w kolorze białym: lakier premium oraz farba akrylowa UV z pewnością zaspokoją najbardziej wymagających Klientów. Przykładowe wzory skrzydeł biorących udział w promocji:


Drzwi POL-SKONE wewnątrzlokalowe, model CAMBIO z terminem realizacji 14 dni – 10% rabatu.

Promocja obejmuje skrzydła i ościeżnice w systemie bezprzylgowym. Skrzydła w rozmiarze „80” z wypełnieniem płytą wiórowo – otworową lub plastrem miodu. Drzwi łazienkowe z wentylacją w postaci podcięcia u dołu skrzydła. Ościeżnice o zakresach regulacji od 7,5 cm do 12 cm. Całość malowana w kolorze białym RAL 9003.


Promocja drzwi DRE, kolekcja Auri, Uni, Fargo i Binito – 10% rabatu

DRE – drzwi dobrych wnętrz. Przemyślana aranżacja wnętrza zapewni spójność i wysublimowany styl. Producent zapewnia szeroki wachlarz wzorów i kolorów, które na pewno zaspokoją najbardziej wymagających klientów. Drzwi DRE będą grały główne skrzypce w wystroju mieszkania, czy domu.   

Promocja obejmuje różne konfiguracje tworzące komplet (skrzydło wraz z ościeżnicą oraz skrzydło przesuwne z systemem naściennym i tunelem). Przykłady skrzydeł biorących udział w promocji:


Drzwi Porta Verte Grupa „G” od ręki – już od 599,00 zł netto !!!

Szczegółowe informacje można znaleźć w poniższej ulotce:

Porta Verte Home G Ulotka 06

Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie.


Drzwi Porta Verte Grupa „C” dostępne od ręki.

Szczegółowe informacje można znaleźć w poniższej ulotce:

Porta Verte Home C Ulotka 05

Promocja drzwi Kraków obowiązuje przy zakupach w naszym salonie w Krakowie przy ulicy Nad Drwiną 8b (zobacz jak dojechać).
Zapewniamy również bezpłatny pomiar wykonywany przez autoryzowaną grupę montażową oraz transport na terenie aglomeracji. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu umówienia się na pomiar lub przygotowania oferty.

Montaż drzwi Kraków

Montaż drzwi Gdańsk