Skip to content

Gerda Thermo

Drzwi zewnętrzne Gerda Thermo to nowość w ofercie producenta o uznanej marce w Polsce. Są odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na rynku na drzwi metalowe zewnętrzne o podwyższonych parametrach izolacji termicznej i odporności na włamanie. Wspomniane współczynniki są uzależnione od kolekcji drzwi, która wybierzemy. Mamy również wówczas do wybrania wiele modeli drzwi zewnętrznych GERDA w szerokiej gamie kolorystycznej. Ze względu na parametry drzwi możemy podzielić drzwi GERDA Thermo na trzy podstawowe grupy.

Dane techniczne drzwi Gerda Thermo Prime 75

Drzwi zewnętrzne Gerda Thermo Prime 75 to drzwi wejściowe zewnętrzne antywłamaniowe o klasie antywłamaniowości RC2. W zestawie otrzymujemy skrzydło stalowe o grubości 75 mm. Wypełnienie stanowi polistyren modyfikowany grafitem. Do tego ościeżnicę ALUTHERM z ciepłym progiem. Można wybrać zarówno drzwi pełnie jak i z przeszkleniem o rozmiarach 80, 90E, 100E. Drzwi z przeszkleniem oraz pełne posiadają klasę RC2. Drzwi są dostępne w 13 kolorach. Do każdego skrzydła należy dobrać dedykowane zestawy okuć. Współczynnik przenikalności cieplnej z ościeżnica aluminiową wynosi Ud 0,79 W/m2K dla skrzydeł pełnych. Natomiast 0,9 W/m2K dla skrzydeł z przeszkleniem.

Dane techniczne drzwi Gerda Thermo Premium 75

Drzwi zewnętrzne Gerda Thermo Premium 75 to również drzwi wejściowe do budynków jednorodzinnych. Skrzydło stalowe o grubości 75 mm wypełnione polistyrenem wraz z ościeżnicą stalową z drewnianym rdzeniem Duotherm i ciepłym progiem, lub za dopłatą ościeżnicą Alutherm. W wersji pełnej posiadają klasę antywłamaniowości RC3, zaś z przeszkleniem RC2. Współczynnik przenikalności cieplnej z ościeżnicą aluminiową wynosi Ud 0,8 W/m2K dla skrzydeł pełnych. Natomiast Ud 1,1 W/m2K dla przeszklonych. W przypadku wyboru ościeżnicy stalowej Duotherm parametry przenikalności kształtują się na poziomie Ud 0,9 W/m2K i Ud 1,3 W/m2K, dla drzwi pełnych i przeszklonych.

Dane techniczne drzwi Gerda Thermo Premium 60

Drzwi zewnętrzne Gerda Thermo Premium 60 to ostatnie z drzwi wejściowe do budynków jednorodzinnych rodziny Gerdy Thermo. Skrzydło stalowe o grubości 60 mm z wypełnieniem polistyrenem. Dostępne ościeżnice stalowe z drewnianym rdzeniem Duotherm i ciepłym progiem, lub za dopłatą ościeżnicą Alutherm. W wersji pełnej posiadają klasę antywłamaniowości RC3, zaś z przeszkleniem RC2. Współczynnik przenikalności cieplnej z ościeżnicą aluminiowa kształtuje się na poziomie Ud 0,9 W/m2K dla skrzydeł pełnych. Natomiast Ud 1,2 W/m2K dla przeszklonych. W przypadku wyboru ościeżnicy stalowej Duotherm parametry przenikalności kształtują się na poziomie Ud 1,0 W/m2K i Ud 1,3 W/m2K dla drzwi pełnych i przeszklonych.

Wzornictwo drzwi zewnętrznych Gerda Thermo.

Ze względu na bardzo bogatą ofertę wzorów wprowadzonych został podział na cztery podstawowe kategorie. Czyli: AIR GLASS, QUADRO, ELITE 3 D, STANDARD. Poniżej prezentujemy kilkanaście z około stu dostępnych modeli drzwi. Do zapoznania się z całą ofertą zapraszamy do działu KATALOGI GERDA – Tam znajda Państwo aktualne katalogi Producenta.

Kolekcja Thermo Prime Air Glass.

Kolekcja Thermo Prime Quadro.

Kolekcja Thermo Prime Elite 3D.

Kolekcja Thermo Prime Tempo.