Drzwi Porta Grande

Drzwi wewnętrzne PORTA GRANDE to najwyższa jakość i doskonały styl. Drzwi wykonane z litego drewna iglastego, wyleżakowanego w specjalnych warunkach technologicznych. Doskonale pasują do wnętrz nowoczesnych, ale i tych eleganckich. Cechą charakterystyczną są proste formy skrzydła, poprzecinane belkami poprzecznymi, wypełnione w zależności od wersji lustrem, płytą lub szybą.
Drzwi wewnętrzne PORTA GRANDE mają skrzydło ramowo płycinowe i ramiaki z sosnowej klejonki. Całość skrzydła obłożona jest płytą HDF, a wąskie płaszczyzny ramiaków – doklejkami MDF. Płyciny wykonane są z ośmiomilimetrowej płyty MDF. Skrzydło w modelu A.1 ma możliwość wykonania lustra na jedną, lub na dwie strony drzwi. Poniżej niektóre z dostępnych rodzajów skrzydeł:

Drzwi wewnętrzne Porta Grande A1 lustroDrzwi wewnętrzne Porta Grande A1Drzwi wewnętrzne Porta Grande B1Drzwi wewnętrzne Porta Grande B2Drzwi wewnętrzne Porta Grande E0

Dodatkowo wypełnienie może być kombinacją podstawowych wypełnień. Czyli możemy każdą z części przedzielonej poprzeczna listwą wypełnić innym materiałem. Dużym powodzeniem cieszy się wypełnienie całkowite lub częściowe lustrem. DRZWI takie zamontowane w niewielkim pomieszczeniu powodują optyczne powiększenie pomieszczenia.

Istotnym jest fakt, że wszystkie modele skrzydeł (A, B, C, D i E) można zamówić w dowolnym kolorze oferowanym przez producenta. Cala gama kolorów PORTA RAL została uzupełniona o kolory „kość słoniowa”, „jasny beż” i „papirus perłowy”. Przy zamówieniu Klient dobiera kolor odpowiedni do aranżacji wnętrza, do którego są przeznaczone drzwi. Dlatego też każdy może skomponować swoje własne, niepowtarzalne wzory.

W standardowym zestawie drzwi Porta Grande znajdują się:

  • zamek z czołem w kolorze srebrnym lub złotym (połysk) do wyboru;
  • blokada łazienkowa, lub zamek dostosowany do wkładki patentowej;
  • szyba matowa;
  • w przypadku drzwi przesuwnych pochwyt okrągły.

Drzwi Porta Grande produkowane są w standardowych rozmiarach, które mogą być dowolnie zestawiane w przypadku drzwi przesuwnych.
Poniżej najczęściej dokupowane opcje dodatkowe:

  • podcięcie wentylacyjne (nie ma możliwości wykonania szczeliny wentylacyjnej)
  • lustro na obie strony;
  • lustro na jedną stronę;
  • klamka z szyldem
  • zawiasy regulowane (w standardzie skrzydła posiadają tylko nawiercenia pod zawiasy)

W celu uzyskania dokładnej oferty handlowej oraz ceny wybranej opcji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi biurami handlowymi w dowolnym oddziale lub o wypełnienie formularza obok. Zapraszamy do zakupów w salonach Stalrem.