Drzwi Porta Vector

Drzwi Porta Vector występują jedynie w kolorze białym. Ich potencjał stanowi wzór, jaki jest widoczny po obu stronach skrzydła. Wnętrze skrzydła to rama wykonana z klejonki drewna iglastego, która w wersji za dopłatą jest wzmocniona wewnętrznym ramiakiem wykonanym ze sklejki. Ramiak obłożony jest obustronnie płytą HDF w kolorze białym z naniesionymi frezami nadającymi skrzydłom charakteru. Producent przygotował kilka standardowych wzorów, które oznaczone są odpowiednio literami alfabetu:

Drzwi Porta VECTOR BDrzwi Porta VECTOR CDrzwi Porta VECTOR DDrzwi Porta VECTOR EDrzwi Porta VECTOR FDrzwi Porta VECTOR GDrzwi Porta VECTOR HDrzwi Porta VECTOR IDrzwi Porta VECTOR JDrzwi Porta VECTOR KDrzwi Porta VECTOR LDrzwi Porta VECTOR MDrzwi Porta VECTOR NDrzwi Porta VECTOR O

Niemniej jednak przedstawione wzory stanowią tylko niewielką część oferowanych możliwości. Każdy bowiem klient ma możliwość zaproponowania własnego wzoru, który na życzenie zostanie wyfrezowany w płycie skrzydła. Daje to ogromne możliwości aranżacji wnętrz, stworzenia własnego, niepowtarzalnego designu. Standardowo w cenę skrzydła wchodzą dwa zawiasy czopowe, standardowe, w przypadku skrzydła o rozmiarze 100 cm przewidziane są trzy zawiasy. Ponadto w wyposażeniu znajdziemy zamek na klucz zwykły, dostosowany pod wkładkę patentową, lub zamek z blokada WC/łazienkową. W przypadku skrzydeł drzwi przesuwnych – pochwyt okrągły. Drzwi Porta Vector występują w wersjach przylgowej i bezprzylgowej. Także w zależności od wersji należy dobrać odpowiedni rodzaj ościeżnicy z całej gamy ościeżnic oferowanych przez producenta i dostępnych w naszych salonach drzwi. Skrzydła Vector dostępne są również w wersji rozszerzonej.

Za dopłatą dostępne są:

  • skrzydła w rozmiarze 100 cm;
  • wypełnienie płytą wiórową otworową;
  • podcięcie wentylacyjne, lub tuleje wentylacyjne;
  • przygotowanie do skrótu, maksymalnie do 6 cm;
  • zawiasy serii PRIME, w przypadku zakupu dedykowanych do serii PRIME ościeżnic;
  • zamek z czołem połysk w kolorach srebrnym lub złotym;
  • zamek hakowy z pochwytami bocznymi, w przypadku zakupu drzwi przesuwnych
  • nakładki na zawiasy;
  • klamka z szyldem.

Skrzydła Vector posiadają aprobatę techniczną AT-15-3691/2012 wystawiona przez ITB Warszawa. W przypadku zakupu rozmiaru 110 cm należy się liczyć z obligatoryjna dopłatą za wypełnienie płytą wiórową otworową. W przypadku chęci zakupu drzwi przesuwnych istnieje możliwość dowolnego zestawienia rozmiaru skrzydeł.
Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszych salonach sprzedaży drzwi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny, lub za pośrednictwem formularza umieszczonego po prawej stronie. Zapraszamy do współpracy.