Skip to content

Drzwi Porta Nova

Drzwi Porta Nova to kolekcja stworzona dla miłośników naturalnych rozwiązań zarówno konstrukcyjnych, jak i estetycznych. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów oraz popularne wzornictwo pozwalają na szerokie zastosowanie kolekcji NOVA. Idealnie nadają się zarówno do wnętrz w mieszkaniach, czy domach, jak również do biur, urzędów, czy innych budynków użyteczności publicznej. Cała kolekcja składa się z kilkunastu skrzydeł:

Rama skrzydeł jest wykonana z klejonki z drzew iglastych, wypełnienie stanowi płyta otworowa lub „plaster miodu”. I tak w modelach grupy 1 występuje wypełnienie plastrem miodu, lub płytą otworową z dodatkowym wzmocnieniem ramiakiem wykonanym ze sklejki. W grupach 2 do 7 wypełnienie stanowi pełna płyta wiórowa. Skrzydło z gupy 2 jest możliwe do wykonania z lustrem, zarówno jednostronnym, jak i obustronnym. W przypadku opcji z lustrem po jednej stronie, po drugiej znajdzie się wypełnienie płyciną.

Drzwi Porta Nova dostępne są w szerokiej palecie dekorów z palety oferowanej przez producenta: Okleina PortaDecor z pionowym ułożeniem słojów, okleina PortaSynchro 3D z pionowym ułożeniem słojów, oraz okleina PortaDur. Ponadto przy wyborze modeli z przeszkleniem mamy do dyspozycji kilka wzorów szyb: szyba „chinchilla”, szyba „żaluzja”, szyba MasterCarre, szyba matowa, oraz kratka przezroczysta w kolorze białym i brązowym.

Przy zakupie opcji standardowej, w cenie skrzydła znajduje się zamek na klucz zwykły, lub przystosowany do wkładki patentowej, lub zamek WC/łazienkowy, dwa zawiasy czopowe standardowe, a przy zakupie skrzydeł w rozmiarze 100 cm – trzy zawiasy czopowe standard, oszklenie szybą chinchilla, żaluzja, matowa lub MasterCarre albo oszklenie szybą hartowaną, przygotowanie do skrótu maksymalnie do 60mm w przypadku skrzydeł grupy 2 i 3, pochwyt okrągły w przypadku skrzydeł przesuwnych. Skrzydła można zamówić w wersji przylgowej, jak i bezprzylgowej. Należy wówczas zwrócić uwagę na rodzaj kupowanej ościeżnicy.

Drzwi Porta Nova – wyposażenie opcjonalne:

 • wymiar 100 cm;
 • wypełnienie płytą wiórową otworową;
 • szyba matowa (dopłata);
 • lustro na jedną stronę lub na dwie strony;
 • podcięcie wentylacyjne, tuleje wentylacyjne, kratka wentylacyjna;
 • zamek z czołem połysk (kolor złoty lub srebrny)
 • zawiasy PRIME w przypadku zakupu ościeżnic dedykowanych;
 • bulaj ze stali nierdzewnej;
 • zamek hakowy z pochwytami bocznymi;
 • nakładki na zawiasy standard;
 • klamka z szyldem z kolekcji oferowanej przez producenta.

Skrzydła posiadają aprobatę techniczną AT-15-3691/2012. Istnieje możliwość wykonania dwóch rzędów tulei wentylacyjnych w skrzydłach grupy 1. W przypadku chęci zakupu drzwi przesuwnych istnieje możliwość dowolnego zestawienia rozmiaru skrzydeł, czyli można mieszać rozmiary w dowolnej kombinacji, jednakże skrzydło bierne, dostawka w rozmiarach 30, 40 i 50 cm są dostępne tylko i wyłącznie w wersji pełnej z usłojeniem pionowym. Przy drzwiach podwójnych bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne. Modele z grupy pierwszej nie sa dostępne w pokryciu dekorami Portadecor i Portasynchro 3D.

Drzwi Porta Nowa Slide 01

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszych salonach sprzedaży drzwi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem w najbliższej okolicy. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji. Zwracamy również uwagę na aktualnie prowadzone akcje promocyjne. Aktualne promocje drzwi są opisane w zakładce PROMOCJE.