Skip to content

Pol-Skone Sempre

Drzwi Pol-Skone Sempre są jednymi z popularniejszych skrzydeł producenta kupowanych do wnętrz. Doskonale sprawdzają się jako drzwi pokojowe, kuchenne czy łazienkowe. Ramiak skrzydła jest zrobiony z litego drewna, obłożony dwiema gładkimi płytami HDF. Powierzchnia płyt jest pokryta jedną z dostępnych oklein fornirowych. Układ usłojenia ramiaka jest pionowy lub poziomy. W przypadku skrzydeł w wersji H, na płycinach i panelach w zależności od wzoru, poziomy (W02-W02A, W03-W03A) lub pionowy (W00,W04). Skrzydła posiadają również możliwość zastosowania jednostronnej tablicy magnetycznej (Z/AZ) oraz jednostronnego lustra (WL Z, WL A/Z).

Wersje skrzydeł Pol-Skone Sempre

Właściwości skrzydeł Sempre

Wszystkie rodzaje skrzydeł dostępne są w kolorach: jasny dąb, limba, dąb rustikal, dąb europejski, klon, ciemny orzech, jasny orzech, marrone, nero, cappucino, mokka, teak. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż ramy skrzydeł posiadają fornir z usłojeniem pionowym, natomiast panele poprzeczne – zawsze z usłojeniem poziomym. W przypadku zakupu skrzydeł z przeszkleniami dostępne są szyby w kolorze białym, brązowym, grafitowym satynowym, oraz matowe. W standardowym wyposażeniu skrzydła znajdziemy zamek jednopunktowy, wpuszczany, o rozstawie 72 mm, na klucz zwykły (WK), lub na wkładkę patentową (WB).

Drzwi Pol-Skone Sempre Slide

Dostępne są również skrzydła z blokadą łazienkową (WC). Ponadto w standardzie znajdują się zawiasy czopowe wkręcane. W przypadku zakupu kompletu skrzydła wraz z ościeżnicą drewnianą lub DIN są to zawiasy czopowe regulowane. W przypadku zakupu samych skrzydeł POL SKONE w rozmiarach 60, 70, 80 – są to dwie sztuki, a dla rozmiaru 90 – trzy sztuki. Jak w każdym innym modelu, tu również jest możliwość zakupu opcji dodatkowych, za dopłatą (szczegóły u naszych handlowców).

Drzwi Pol-Skone Sempre – opcje dodatkowe:

  • rozmiar „100”;
  • trzeci zawias w skrzydle;
  • drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy) (nie dot. WLZ, WLA/Z);
  • skrzydło niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy) (nie dot. WLZ, WLA/Z);
  • drzwi wyższe o 50 mm lub 100 mm (nie dot. WLZ, WLA/Z);
  • podcięcie wentylacyjne;
  • szkło hartowane przezierne o grubości 4 mm.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi działami handlowymi znajdującymi się w każdym z naszych oddziałów. W przypadku zakupu w naszych salonach jakichkolwiek skrzydeł gwarantujemy uzyskanie możliwości darmowego pomiaru, aby uniemożliwić zakup nie odpowiednich skrzydeł. Ponadto, proponujemy profesjonalną ekipę montażową, która w docelowym miejscu dokona montażu drzwi. W przypadku zamówienia ekipy montażowej zapewniamy transport zakupionych skrzydeł, po uprzednim omówieniu zlecenia z naszymi handlowcami.
Zapraszamy do współpracy firmy budowlane do składania zapytań dotyczących dostaw drzwi na wykonywane inwestycje budowlane. Doświadczenie zdobyte przy obsłudze inwestycji budowlanych zaowocować może oszczędnościami zarówno finansowymi, jak i czasowymi. Zapraszamy do współpracy.