Drzwi Pol-Skone Arco

Drzwi Pol Skone Arco to wewnętrzne skrzydła, którego konstrukcja opiera się na ramiaku z MDF pokrytym powierzchnią ECO TOP, HIGH TOP lub GRAVISTONE. Panele poprzeczne wykonane są również z płyt MDF z pokryciem o odpowiedniej powierzchni, jak ramiak. W zasadzie standardem w skrzydłach ARCO jest poziome ułożenie usłojeń wzoru w panelach. Reguła ta również dotyczy ułożenia słojów w płycinach. Są poziome, za wyjątkiem wzorów ARCO W5P i W5, w których płyciny posiadają usłojenie pionowe. Wszystkie wzory skrzydeł POL-SKONE ARCO przedstawiamy poniżej:

Standardowo skrzydło ARCO jest szklone szkłem białym, matowym o grubości 4 mm w kolorystyce kolorystyce biały, biały GRAVISTONE, klon, dąb premium, orzech Palermo, dąb salinas, sosna biała, dąb skandynawski. Szkłem brązowym matowym, posiadającym grubość 4mm w kolorach: orzech kaukaski, orzech, dąb ciemny, akacja ciemna, czekolada, dąb angielski, kasztan, dąb południowy, jesion ciemny. W wersjach W2D, W3D, W5S, W5 stosowane jest szkło hartowane. Białe, matowe, o grubości 4mm w kolorystyce: biały, biały GRAVISTONE, klon, dąb premium, orzech palermo, dąb Salinas, sosna biała, dąb skandynawski. Szkłem brą,zowym, matowym,  hartowanym, o grubości 4mm w kolorach: orzech kaukaski, orzech, dąb ciemny, akacja ciemna, czekolada, dąb angielski, kasztan, dąb południowy, jesion ciemny.

Drzwi Pol-Skone Aarco_dąb_angielski Aranżacja

Drzwi Pol-Skone Arco wyposażenie:

Wyposażenie standardowe to zamek jednopunktowy, wpuszczany o rozstawie 72 mm na klucz zwykły, lub na wkładkę patentową. W przypadku drzwi łazienkowych – blokadę łazienkową (WC), 3 sztuki zawiasów czopowych wkręcanych. W przypadku drzwi jednoskrzydłowych dostępne są wymiary: 60, 70, 80 i 90 cm. Natomiast w przypadku wersji dwuskrzydłowej mamy do dyspozycji kombinacje tych wymiarów. Są to odpowiednio: 60+60, 60+70, 60+80, 60+90, 70+70, 70+80, 70+90, 80+80, 80+90 oraz 90+90.

Dostępne jest również wyposażenie dodatkowe, za opłatą:

  • drzwi niższe o 50 mm (sys. przylgowy);
  • drzwi niższe o 55 mm (sys. bezprzylgowy);
  • podcięcie wentylacyjne;
  • szkło laminowane;
  • szkło hartowane przezierne o grubości 4 mm.

 W celu uzyskania dokładniej oferty cenowej zarówno dla skrzydeł w wyposażeniu standardowym, jak i w opcjach za dopłatą, prosimy kontakt z działem handlowym najbliższego oddziału naszej firmy. Zapraszamy do zakupu zarówno klientów indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych. Dla wszystkich została przygotowana ciekawa oferta cenowa.