Skip to content

Drzwi DRE Elsa

Drzwi DRE ELSA to kolejna nowa kolekcja zaproponowana przez producenta na rok 2014, która jest dostępna od początku kwietnia. Kolekcja ELSA dostępna jest w wersjach przylgowej i bezprzylgowej i doskonale prezentuje się jako drzwi wewnątrzlokalowe – kuchenne, pokojowe, czy łazienkowe. Ramiak skrzydła wykonany jest z wysokiej jakości płyty MDF, oklejonej obustronnie okleiną DRE-Cell Decor (czyli do dyspozycji mamy kolory: jesion, dąb piaskowy, wenge ciemne, wiąz antracyt) oraz dekor 3D dąb polski 3D. Kolekcja składa się z 15 wersji drzwi, podzielonych na grupy A i B. Wzory zamieszczamy poniżej:

Grupa ELSA A posiada płycinę płaską, natomiast grupa ELSA B płycinę wypukłą. Każda z wersji może również występować jako skrzydło przylgowe z krawędzią prostą, posiadające trzy srebrne zawiasy oraz zamek zasuwkowy na klucz zwykły, na wkładkę patentową, zamek oszczędnościowy lub blokadę łazienkową (WC). Skrzydło bezprzylgowe z krawędzią bez przylgi, z zamkiem magnetycznym oraz trzema gniazdami pod trzy zawiasy wpuszczane W1078. W podstawowej opcji do wyboru jest zastosowanie szklenia szybami Master Carre, Decormat Brąz, Decormat Grafit oraz szyba przeźroczysta. Istnieje możliwość wykonania otworów wentylacyjnych.

Drzwi DRE Elsa – wyposażenie dodatkowo płatne:

  • tuleje wentylacyjne z tworzywa;
  • tuleje wentylacyjne stalowe;
  • skrzydła bezprzylgowe rozwierne;
  • podcięcie wentylacyjne;
  • listwa przymykowa drzwi dwuskrzydłowych;
  • drzwi dwuskrzydłowe;
  • skrzydła w rozmiarach 90 i 100 cm.

Należy pamiętać, że do prawidłowego zamontowania skrzydeł DRE ELSA należy stosować ościeżnice z trzema zawiasami.

W celu uzyskania większej ilości informacji dotyczących dostępności kolekcji DRE ELSA, oraz dokładnych cen sprzedaży prosimy o kontakt telefoniczny z jednym z naszych salonów.