Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi z ukrytymi zawiasami

Drzwi z ukrytymi zawiasami to trend, który niemal przysłonił drzwi tradycyjne z przylgą. Producenci stolarki drzwiowej wprowadzili takie rozwiązanie, aby skrzydło po zamknięciu było zupełnie zlicowanie z ościeżnicą, tworząc jedną płaszczyznę. W drzwiach bezprzylgowych obrzeże skrzydła jest proste, bez tzw. przylgi- felcu opierającego się na kątownikach ościeżnicy. Do tego rodzaju drzwi zastosowanie ma zamek magnetyczny, gdzie zapadka zamka jest ukryta tworząc efekt ujednolicenia krawędzi. Drzwi z ukrytymi zawiasami są wybierane już nie tylko do wnętrz nowoczesnych, ale również klasycznych co widzimy na poniższej realizacji.

Skrzydła bezprzylgowe Porta Balance

Nasza Klientka wybrała drzwi z ukrytymi zawiasami – model Porta Balance z grupy D. Kolekcja drzwi ramiakowych, klasycznych o wielu możliwościach kolorystycznych i układu przeszkleń. Do pomieszczeń łazienkowych zamontowaliśmy model Balance D.0. Natomiast w pomieszczeniach pokojowych zamontowaliśmy modele z trzema szybami matowymi. Ościeżnice drzwi wyposażone we wzmocnione kieszenie na 3 zawiasy bezprzylgowe 3D z opaskami wykończeniowymi o standardowych szerokościach 8 cm.

Dodatkowo w miejscu przejścia z domu do garażu zamontowaliśmy drzwi wejściowe wewnętrzne Porta Agat. Dzięki zastosowanej konstrukcji w płycie otworowej dają pełną gwarancję trwałości- nie ulegają zniekształceniom pod wpływem różnicy temperatury oraz wilgotności powietrza pomiędzy pomieszczeniami. W całym domu klientka ma rekuperację, dlatego wszystkie skrzydła wewnątrzlokalowe posiadają podcięcia wentylacyjne.

Wybór modelu drzwi wewnętrznych dopełniają zamki magnetyczne i klamki Porta Next w kolorze srebrnym matowym. Drzwi garażowe wyposażone w klamkę Porta Granit w kolorze tytanowym.

Centrum Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.