Skip to content

Drzwi wejściowe Inter Door

Drzwi wejściowe Inter Door zamontowaliśmy w mieszkaniu prywatnym. W cenie zakupu Klient otrzymał również dowóz i utylizację swoich starych drzwi. Nowe skrzydło wejściowe dzięki swoim parametrom technicznym gwarantuje bezpieczeństwo i szczelność. Drzwi wejściowe tego Producenta dostępne są w naszym salonie w różnych wzorach oraz wykończeniach i pokryciach. 

Drzwi wejściowe Inter Door Tower = bezpieczeństwo.

Po dużym namyśle Klient wybrał model Tower. Na budowę skrzydła składa się obustronnie płyta MDF grubości 6mm, blacha oraz specjalna płyta o właściwościach akustycznych. Dzięki temu drzwi mają bardzo dobrą izolacyjność akustyczną Rw wynoszącą jedynie 39dB. W komplecie drzwi wejściowych znajdują się dwa zamki patentowe wraz z wkładkami w klasie B. Do tego ościeżnica MDF lub metalowa, próg oraz dedykowane okucia. Wszystkie drzwi wejściowe Inter Door posiadają 5 klasę odporności mechanicznej. Są bardzo odporne na niekorzystne warunki eksploatacji.

Widoczne na zdjęciach drzwi są płaskie pełne, wzór Tower 0. Skrzydło w okleinie di moda dąb sprany, ościeżnica metalowa w kolorze RAL zbliżonym do koloru okleiny. Zamontowaliśmy wkładki patentowe w systemie jednego klucza oraz klamkę wraz z rozetą górną o antywłamaniowości klasy 2 w kolorze stal nierdzewna.    

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.