Skip to content

Drzwi Wikęd Świątniki

Drzwi Wikęd Świątniki. W Rzeszotarach koło Świątnik, w domu jednorodzinnym nasza ekipa montażowa dostarczyła i zamontowała drzwi Wikęd Termo Prestige LUX, którego ramiak wykonany jest z drewna klejonego, a wypełniony pianą poliuretanową, co zapewnia stabilność drzwi i ich konstrukcję. Grubość skrzydła to 86 mm, dzięki czemu posiadają wysoką izolacyjność akustyczną = 32 dB.

Drzwi Wikęd Świątniki – fotorelacja z inwestycji:

Klient zdecydował się na wzór 25C, w kolorze struktura antracyt. Na jego specjalne życzenie producent jako przeszklenie zastosował „lustro weneckie”, które ma za zadanie m.in. chronić naszą prywatność. W komplecie klamka PRIME i zestaw wkładek w kolorze INOX dedykowane do tej kolekcji drzwi.

Skrzydła Termo Prestige wyposażone są m.in. w zawiasy regulowane, bolce antywyważeniowe oraz zasuwnicę z zamkiem głównym i językiem centralnym. Ościeżnica zaś jest aluminiowa – ciepła z dwoma uszczelkami i wkładem termoizolacyjnym w każdej komorze.  

Drzwi Kraków

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Krakowie. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 12 264 72 25. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.