Skip to content

Porta Verte Home Sopot

Drzwi Porta Verte Home Sopot to Kolejna bardzo szybka realizacja. Jedna wizyta Klienta w naszym salonie, następnie szybki pomiar i kolejnego dnia nasza Autoryzowana Grupa Montażowa mogła przystępować do montażu. Wszystko dzięki drzwiom Porta Verte Home, które znajdują się na naszym stanie magazynowym. Skrzydła w kolorze białym w wersji przylgowej. Zamontowaliśmy ościeżnice regulowane PORTA SYSTEM z opaską o szerokości 8 cm. Zamontowaliśmy również klamki z oddzielną rozetą na klucz i blokadę WC w kolorze srebrnym.

Jeśli chcesz równie szybko mieć zrealizowane swoje zamówienie wraz z montażem to zapraszamy do kontaktu drogą mailową ? gdansk@stalrem.pl; lub telefonicznie ☎️ +48 58 340 69 50.

Porta Verte Home Sopot – skrzydła po montażu:

Dokładna oferta handlowa dostępna jest w naszym salonie sprzedaży drzwi w Gdańsku. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi gdańscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 340 69 50. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.