Skip to content

Drzwi ze złotą intarsją

W ofercie producenta drzwi DRE obecnie znajdziemy cztery niezwykłe kolekcje, które powstały ze współpracy z architektem Krzysztofem Miruciem. To unikatowe produkty, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy w designie. Wykonane z najwyższą starannością oraz dbałością o to, aby każdy model dopracować w najmniejszym detalu. Kolekcja ta jest dostępna z ościeżnicą bezprzylgową w standardowej wysokości, jak również na wysokość skrzydła 2300 mm.

Dostępny w ofercie model CITY to proste i nowoczesne skrzydło płytowe, które wyróżniają między innymi linearne dekory. Ozdobna aplikacja w formie intarsji dostępna jest w kilku kolorach. Do wyboru mamy złote, stalowe, miedziane, białe oraz czarne ozdobniki. Dostępna gama kolorystyczna pozwala na stworzenie idealnego skrzydła według własnych preferencji. Kolekcja Supreme stworzono z myślą o najbardziej wymagających klientach. Te wyjątkowe drzwi z pewnością nadadzą nie jednemu wnętrzu elegancji i podkreślą oryginalny wystrój wnętrza.

Drzwi ze złotą intarsją by Krzysztof Miruć

Nasi montażyści mieli okazję zamontować dziesięć kompletów drzwi ze złotą intarsją z kolekcji DRE Supreme by K. Miruć. Klienci wybrali model CITY 2, który charakteryzuje się płaskim skrzydłem z pionową aplikacją w postaci trzech delikatnych intarsji. Matowa folia, którą została pokryta powierzchnia drzwi nadaje im odporność na zarysowania i chroni przed odciskami palców. Jest również odporna na plamy i łatwa w czyszczeniu.

Nasi klienci zdecydowali się na drzwi w kolorze ciemnej oliwki z intarsją w kolorze złoto szczotkowane. To połączenie sprawia, że są one bardzo stylowe i eleganckie. Jeszcze jeden element kolorystyczny w tym zestawie to czerń. Występuje w nim krawędź skrzydła, zawiasy, zamek oraz jego zaczep. Czarne są też klamki, model NOVE z firmy Infinity Line, które świetnie współgrają z całą aranżacją. Nasi montażyści osadzili skrzydła na ościeżnicach bezprzylgowych. Rozwiązanie to sprawia, że zawiasy są ukryte, a skrzydło licuje się z futryną. Efekt ten nadaje całej kompozycji nowoczesny i estetyczny wygląd.       

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.