Skip to content

Drzwi w stylu francuskim

Drzwi w stylu francuskim mogą być świetnym rozwiązaniem do tego, aby nadać wnętrzu lekkości i elegancji. Stylowa konstrukcja drzwi francuskich z pewnością ozdobi niejedno wnętrze. Przezroczyste szyby, które są typowe dla tego stylu doskonale doświetlą pomieszczenie. Tradycyjne drzwi francuskie mają biały kolor oraz szprosy, dzielące szybę na mniejsze kwadraty. Cechuje je lekka i smukła konstrukcja. W zależności od koloru i rozkładu szprosów doskonale spiszą się we wnętrzach w stylu klasycznym, glamour a nawet industrialnym.

Dodając do ościeżnicy elementy ozdobne takie jak frezowane listwy, czy koronę, drzwi staną się prawdziwą ozdobą stylu francuskiego. Czarne świetnie sprawdzą się na tle ceglanej ściany we wnętrzu typu loft. Zaletą drzwi francuskich jest między innymi fakt, iż wpuszczają dużo naturalnego światła do pomieszczeń. To również doskonały sposób na podział przestrzeni, który nie zakłóci wrażenia przestronności. Doskonale sprawdzą się zarówno w przestronnych domach jak i w niewielkich mieszkaniach.

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała dwa komplety drzwi Loggia z firmy Interdoor. Klienci zdecydowali się na modele z przezroczystą szybą i dużym szprosem. Montażyści osadzili skrzydła na ościeżnicach regulowanych bezprzylgowych z opaskami łączonymi pod kątem 90 stopni. Dzięki temu rozwiązaniu zawiasy są ukryte a skrzydło licuje się z futryną. Ten klasyczny model w kolorze białym Di Moda Bianco doskonale wpisał się w wystrój wnętrza naszych Klientów. Drzwi w stylu francuskim pięknie doświetliły pomieszczenia i nadały im przestronności.

Klamki w kolorze srebrnym współgrają odcieniem z zamkiem jak i zawiasami. W drzwiach zastosowano tak zwany zamek magnetyczny oszczędnościowy z nawiertem tylko na klamkę. Ze względu na dużą powierzchnię szklenia w skrzydle zamontowana jest szyba hartowana. Daje to gwarancję bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Drzwi Interdoor Loggia wybrane przez naszych Klientów pięknie podkreślają ich aranżację i nadają wnętrzu przytulności.      

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.