Skip to content

Drzwi ramowe Bydgoszcz

Drzwi ramowe jak sama nazwa wskazuje posiadają konstrukcję, która tworzy wyraźną ramę. Składa się ona z dwóch poziomych i dwóch pionowych belek. Takie obramowanie najczęściej wykonuje się z płyty MDF, drewna litego albo drewna klejonego warstwowo. Wewnątrz konstrukcji drzwi ramowych umieszcza się różnego rodzaju wypełnienia. Mogą to być na przykład przeszklenia, bądź płyciny HDF.

Płyciny w zależności od modelu drzwi mogą mieć różną grubość oraz układ. Możliwości przeszklenia w tym przypadku jest naprawdę dużo. Szklenie na wpust pozwala uzyskać bezramkowy i nowoczesny sposób osadzenia szyby w skrzydle. Konstrukcja ramowa pozwala również na montaż lustra w ramie skrzydła. Drzwi tego typu można spotkać w większości polskich domów i mieszkań. Ich budowa jest trwała i stabilna, a klasyczny wygląd można łatwo dopasować do różnych aranżacji.

Drzwi ramowe Porta Verte Premium

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała cztery komplety drzwi ramowych. Wybór naszych Klientów padł na model Porta Verte Premium z grupy E. Charakteryzuje się on wąskimi poziomymi przeszkleniami. Klienci zdecydowali się na klasyczną i ponadczasową biel. Skrzydła osadziliśmy na ościeżnicy regulowanej bezprzylgowej typu LEVEL, do której dobrano panel górny dwustronny na wysokość 20 cm. Drzwi łazienkowe to model Porta Verte E.2 z dwiema matowymi szybami, trzy pozostałe są zaślepione panelem płaskim. Dodatkowo w toalecie zastosowano zamek magnetyczny WC oraz podcięcie wentylacyjne.

Modele pokojowe to wzór E.5 i w tym przypadku przeszkleń jest pięć. W jednym pomieszczeniu zastosowano zamek oszczędnościowy z nawiertem na klamkę, natomiast w drugim zamek na klucz zwykły. Klienci wybrali również model ramowy Porta Grande A.1 z lustrem. Skrzydło to zamontowaliśmy na systemie naściennym przesuwnym. Lustro występuje po jednej stronie, natomiast z drugiej strony znajduje się panel płaski. Jest to z pewnością doskonałe rozwiązanie do takich pomieszczeń jak garderoba, czy łazienka. W drzwiach zamontowaliśmy klamki Nove z firmy Infinity Line w kontrastowym kolorze czarnym.       

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.