Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi DRE Berge Solec Kujawski

Drzwi DRE Berge Solec Kujawski to kolejna realizacja białych, klasycznych skrzydeł, którą mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała właśnie w Solcu Kujawskim dziewięć kompletów modelu DRE Berge 6. Prostota i elegancja w jednym, tak właśnie można określić wzór wybrany przez naszych Klientów. Drzwi malowane białym lakierem akrylowym UV idealnie komponują się z wnętrzem budynku.

Dla zapewnienia wysokiej jakości produktu, zarówno skrzydła drzwiowe jak i ościeżnice przed lakierowaniem oklejone zostały specjalnym materiałem stanowiącym jednolity podkład. Model drzwi DRE Berge jest dostępny zarówno w wersji przylgowej jak i bezprzylgowej. Nasi Klienci zdecydowali się na oba rozwiązania. Wybrali drzwi z ukrytymi zawiasami do łazienek, które otwierają się na korytarz. Natomiast komplety pokojowe, otwierane do pokoju, osadziliśmy na klasycznych widocznych zawiasach. Dzięki takiemu rozwiązaniu od strony korytarza nie są widoczne żadne zawiasy. Dodatkowo Klienci wybrali czarne klamki z firmy VDS model Ever Fit, które nadają całej aranżacji ciekawy charakter.   

Drzwi DRE Berge Solec Kujawski – fotorelacja z realizacji.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.