Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Promocja drzwi Łódź

Promocja drzwi Łódź obowiązująca w salonie Stalrem:

Obowiązuje w dniach od 19.04.2021 – 30.06.2021

Drzwi Pol-Skone Arco, cała kolekcja – 10% rabatu.

Drzwi Arco dostępne w kolorystyce Eco Top i Silkstone. Klasyka i lekki design w najlepszym wydaniu. Wersje przylgowe i bezprzylgowe. Przykłady skrzydeł biorących udział w promocji:


Drzwi Pol-Skone Fiori, cała kolekcja – 10% rabatu.

Drzwi Fiori dostępne w kolorystyce Lamistone. To kolekcja która uzupełni zarówno minimalistyczne, jak i pełne okazałych zdobień przestrzenie. Na stylowy design składają się: geometryczny układ paneli i przeszkleń o różnych szerokościach. Dostępne wersje pełne lub z szybą. Wersje przylgowe i bezprzylgowe. Przykłady skrzydeł biorących udział w promocji:

Drzwi Porta Verte C białe – 10% rabatu.

Dostępne od ręki, klamka srebrna lub czarna gratis.

Porta Verte Home C to skrzydło ramowo – płycinowe w wersji przylgowej lub bezprzylgowej. Ramiaki oraz płyciny wykonane z płyty MDF. W zależności od modelu szyba matowa hartowana o gr.4 mm. Ramiaki okleinowane obwiedniowo, górna krawędź ramiaka pionowego zadrukowana metodą Toutchwood. Modele wykonane są w wersji bez uszczelek przyszybowych. Przykładowe wzory skrzydeł biorące udział w promocji:


Drzwi Porta Verte Grupa „G” od ręki w super promocyjnych cenach – już od 469,00 zł netto !!!

Skrzydło o konstrukcji ramowo płycinowej w wersji przylgowej. Ramiaki i płyciny wykonane z MDF. W zależności od modelu szyba matowa hartowana o gr 4 mm. Ramiaki okleinowane obwiedniowo, górna krawędź ramiaka pionowego zadrukowana metodą Toutchwood. Modele skrzydeł są w wersji bez uszczelkowych przyszybowych. Szczegółowe informacje można znaleźć w poniższej ulotce:

Drzwi Porta Verte Home G Promocja Ulotka 04

Promocja drzwi Łódź obowiązuje przy zakupach w naszym salonie w Łodzi na ul. Ornej 32/34. Ma charakter czasowy.
Zapewniamy również bezpłatny pomiar wykonywany przez autoryzowaną grupę montażową oraz transport na terenie aglomeracji. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu umówienia się na pomiar lub przygotowania oferty.