Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Promocja drzwi Łódź

Promocja drzwi Łódź obowiązująca w salonie Stalrem:

Obowiązuje w dniach od 12.07.2021 – 30.09.2021

Drzwi Gerda Enjoy – 15% rabatu.

Drzwi Gerda Enjoy, to ekonomiczne rozwiązanie drzwi wejściowych do mieszkań. Są to drzwi antywłamaniowe do stosowania wewnątrz budynków, jako drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych. Budowa skrzydła drzwi Gerda Enjoy jest oparta na ramie z profilu MDF wzmocnionego płaskownikiem stalowym i wypełnione wkładem akustycznym z naturalnej płyty kompozytowej. Zastosowane wypełnienie akustyczne przekłada się na podwyższoną izolacyjność Rw=32dB. Konsrukcja wewnętrzna skrzydła jest pokryta z obu stron panelami MDF. Drzwi Gerda Enjoy wyposażono w podwójny zestaw uszczelek komorowych po obwodzie drzwi oraz ościeżnicy i progu zapewniającymi dobre parametry akustyczne. Skrzydło i ościeżnica są pokryte folią Finish z wzorem drewnopodobnym odwzorowującym naturalne usłojenie. Drzwi te posiadają dwa zamki wpuszczane (6 punktów ryglowań) pod zestaw wkładek patentowych w systemie jednego klucza. Po stronie zawiasowej skrzydło posiada trzy bolce przeciwwyważeniowe. Zawieszone jest ono na czterech zawiasach wzmocnionych regulowanych w trzech płaszczyznach.

Katalog drzwi do mieszkań Gerda Enjoy 2021 ver 01
Katalog drzwi do mieszkań Gerda Enjoy 2021 ver 01

Drzwi Porta Verte C białe – 10% rabatu.

Dostępne od ręki, klamka srebrna lub czarna gratis.

Porta Verte Home C to skrzydło ramowo – płycinowe w wersji przylgowej lub bezprzylgowej. Ramiaki oraz płyciny wykonane z płyty MDF. W zależności od modelu szyba matowa hartowana o gr.4 mm. Ramiaki okleinowane obwiedniowo, górna krawędź ramiaka pionowego zadrukowana metodą Toutchwood. Modele wykonane są w wersji bez uszczelek przyszybowych. Przykładowe wzory skrzydeł biorące udział w promocji:


Drzwi Porta Verte Grupa „G” od ręki w super promocyjnych cenach – już od 469,00 zł netto !!!

Skrzydło o konstrukcji ramowo płycinowej w wersji przylgowej. Ramiaki i płyciny wykonane z MDF. W zależności od modelu szyba matowa hartowana o gr 4 mm. Ramiaki okleinowane obwiedniowo, górna krawędź ramiaka pionowego zadrukowana metodą Toutchwood. Modele skrzydeł są w wersji bez uszczelkowych przyszybowych. Szczegółowe informacje można znaleźć w poniższej ulotce:

Drzwi Porta Verte Home G Promocja Ulotka 04

Promocja drzwi Łódź obowiązuje przy zakupach w naszym salonie w Łodzi na ul. Ornej 32/34. Ma charakter czasowy.
Zapewniamy również bezpłatny pomiar wykonywany przez autoryzowaną grupę montażową oraz transport na terenie aglomeracji. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu umówienia się na pomiar lub przygotowania oferty.