Promocja drzwi Łódź

Obowiązująca w dniach 02.12.2019 – 31.01.2020

w salonie drzwi Stalrem w Łodzi.

Promocja drzwi Łódź – Zapraszamy do skorzystania z aktualnych promocji obowiązujących w naszym salonie:

Promocja Drzwi Porta Verte – dostępne od ręki – 10% rabatu

Drzwi Marki PORTA z kolekcji VERTE G0, G2 oraz G4 w najpopularniejszej dziś bieli już dostępne od ręki w naszym łódzkim salonie. Oprócz natychmiastowej dostępności oferujemy 10-cio procentowy rabat. Szczegóły promocji znajdują się na tej stronie.

Promocja Drzwi wejściowe WIKĘD – 10% rabatu na wszystkie modele

Na szczególną uwagę zasługuje skrzydło z serii Cameleon. Mogą zostać wykonane jako drzwi pełne, bez przetłoczeń lub z przetłoczeniami i przeszkleniami. Posiadają standard wyposażenia NORMAL, ale tylko z zamkiem głównym. Dostępne są w dowolnym kolorze z palety RAL. Natomiast drzwi CAMELEON Premium posiadają wyposażenie skrzydeł serii Premium. Szczegóły znajdą Państwo w nowym katalogu tego producenta.

Promocja Drzwi wejściowych Gerda NTT

Promocja dotyczy wszystkich modeli i wszystkich wzorów z oferty tego Producenta. Powyżej przedstawione zostały tylko wybrane modele. Więcej informacji o właściwościach i danych technicznych znajda Państwo w katalogu drzwi Gerda.

Promocja drzwi Łódź obowiązuje przy zakupach w naszym salonie w Łodzi na ul. Ornej 32/34.
Zapewniamy również bezpłatny pomiar wykonywany przez autoryzowaną grupę montażową oraz transport na terenie aglomeracji. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu umówienia się na pomiar lub przygotowania oferty.