Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Promocja drzwi Bydgoszcz

Wykaz trwających promocji w dniach 01.09.2021 – 31.10.2021

w salonie drzwi Stalrem w Bydgoszczy.

Zapraszamy do skorzystania z aktualnych promocji dostępnych w naszym salonie:

Wakacje z Gerdą – Wyposaż swój dom lub mieszkanie w bezpieczne drzwi Gerda

Do końca wakacji na wszystkie produkty z serii Gerda Enjoy – drzwi do mieszkań oraz Gerda „Drzwi do domów- dostępne od ręki” otrzymasz od nas 15% rabatu.

Drzwi Gerda dostępne od ręki TT Optima Promocja 01

Gerda Enjoy to drzwi wejściowe w 5 modnych kolorach: dąb górski, sonoma, silver, orzech north, dąb szary. Izolacja akustyczna 32dB, grubość skrzydła 46mm, 3 bolce antywyważeniowe. Gerda Drzwi Do Domów to  nowoczesne 4 modele w antracycie lub złotym dębie. Przeszklone szybą matową lub pełne płaskie. Klasa antywłamaniowości RC2, grubość skrzydła 61mm. Wszystkie zaproponowane serie dostępne są u nas w 7 dni roboczych. Wszelkie informacje dotyczące promocji znajdują się w poniższej ulotce:

Drzwi Gerda do domów dostępne od ręki Bydgoszcz 01

Drzwi Porta Loft – 15 % rabatu.

Modne rozwiązanie do industrialnych wnętrz – połączenie ościeżnicy w nowoczesnej matowej czerni lub ponadczasowej bieli z trwałym dekorem Porta. Charakterystyczną cechą kolekcji Porta Loft jest zastosowanie w tym samym kolorze obrzeża ABS (boki skrzydła). Drzwi są bezprzylgowe z dwoma zawiasami 3D, zamkami magnetycznymi. Skrzydła mogą być pełne płaskie lub z przeszkleniem – szybą hartowaną matową o grubości 8 mm. Przykłady skrzydeł biorących udział w promocji:


Drzwi wewnętrzne INTER DOOR Loggia – 15 % rabatu.

Zachęcamy do skorzystania z promocji – 15% na drzwi wewnętrzne INTER DOOR model Loggia. Klasyczny i ponadczasowy model, dostępny ze szprosami lub szybą gładką bezpieczną. Dostępny w szerokiej palecie kolorystycznej z gamy RAL oraz w naturalnym drewnianym pokryciu. Przykłady skrzydeł sprzedawanych w promocyjnej cenie:


Drzwi Porta Verte Grupa „G” od ręki w super promocyjnych cenach – już od 469,00 zł netto !!!

Szczegółowe informacje można znaleźć w poniższej ulotce:

Drzwi Porta Verte Home G Promocja Ulotka 04

Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie.


Drzwi Porta Verte Grupa „C” od ręki -15% – WYPRZEDAŻ STANÓW MAGAZYNOWYCH

Drzwi Porta Verte Home C Promocja Ulotka 04

Więcej informacji znajdą państwo na tej stronie.


Promocja drzwi Bydgoszcz obowiązuje zakupy w naszym salonie w Bydgoszczy na ul. Karola Szajnochy 2. Zobacz, jak do nas dojechać? Zapewniamy również bezpłatny pomiar wykonywany przez autoryzowaną grupę montażową oraz transport na terenie Bydgoszczy i okolic. Dokładne informacje otrzymają Państwo dzwoniąc do naszego oddziału:
☎️ +48 52 346 55 23.

Zapewniamy również bezpłatny pomiar wykonany przez autoryzowaną grupę montażową oraz transport na terenie miasta. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu przygotowania oferty lub umówienia się na pomiar.