fbpx

Montażyści – grupy montażowe z zakresu stolarki drzwiowej oraz bram

Dodano:

Aktualnie poszukujemy w oddziałach:

Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin

Opis stanowiska:

Firma Stalrem Sp. z o.o. poszukuje osób/firm zajmujących się montażem stolarki drzwiowej. Mile widziane firmy posiadające wieloletnie doświadczenie.

Obowiązki

Wymagania:

  • Działalność gospodarcza.
  • Montaż produktów z oferty firmy STALREM na zlecenie.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Własny środek transportu.
  • Własne narzędzia i elektro-narzędzia umożliwiające montaż stolarki.

Oferujemy:

  • Stałą współpracę z ogólnopolską firmą z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Atrakcyjne stawki za zlecenia montażowe.
  • Zlecenia montażowe dla indywidualnych oraz inwestycyjnych Klientów.
  • Interesującą i rozwijającą pracę.

Klauzula RODO:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Stalrem Sp. z o.o., Al. Bohaterów Warszawy 29 B, 70-340 Szczecin, NIP: 852-23-64-745, REGON: 812503570,

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Państwa zgoda udzielona poprzez przesłanie dokumentów rekrutacyjnych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji oraz przez okres 6 miesięcy po jej zakończeniu w celu ewentualnej obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacyjnym.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas, jeśli chcesz być częścią ekscytującej branży budowlanej i przyczynić się do rozwoju naszej firmy!

Z poważaniem,

Zespół Rekrutacyjny

Stalrem Sp. z o.o.

Al. Bohaterów Warszawy 29 B

70-340 Szczecin

Zakończenie rekrutacji:

bezterminowo

Zgłoszenia:

Skontaktuj się

Polecane produkty