Skip to content

Pol-Skone Passo

Drzwi Pol-Skone Passo to kolejna bardzo popularna kolekcja w ofercie tego producenta. Świetnie się sprawdzą jako drzwi wewnętrzne w domu jednorodzinnym lub w mieszkaniu. Skrzydła zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi okleiną naturalną lub powierzchnią LAMISTONE CPL, SILKSTONE. Ramiak pionowy. Usłojenie pionowe lub usłojenie poziome (wersja H), panele w usłojeniu poziomym,

Wersje drzwi Pol-Skone Passo

Właściwości skrzydeł Passo

W standardowym wyposażeniu skrzydeł Passo znajdziemy zamek magnetyczny o rozstawie 85 mm, wpuszczany. Na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej. Szklenie szkłem białym lub brązowym, matowym lub przezierne o grubości 4 mm wersja. Natomiast w wersjach W06, W07 występuje szkło hartowane „biały mat” o grubości 4 mm . Pełen wykaz znajdziemy na stronie producenta.

Drzwi-Pol-Skone-Passo-Slide-00

Zawiasy kryte DUO chrom lub satyna do systemu bezprzylgowego („60”-„80” – 2 szt., „90” – 3 szt.). Należy zwrócić uwagę, że w skrzydłach Passo nie ma możliwości zainstalowania samozamykacza ani uszczelki samoopadającej.

Drzwi Pol-Skone Passo – opcje dodatkowe:

  • trzeci zawias w skrzydle: kryty DUO dla szer. „60”-„80”;
  • skrzydło niższe o 55 mm;
  • podcięcie wentylacyjne;
  • szkło hartowane przezierne o grubości 4mm.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi działami handlowymi znajdującymi się w każdym z naszych oddziałów. Pełna lista oddziałów znajduje się na tej stronie. W przypadku zakupu w naszych salonach jakichkolwiek skrzydeł gwarantujemy uzyskanie możliwości darmowego pomiaru, aby uniemożliwić zakup nie odpowiednich skrzydeł. Ponadto, proponujemy profesjonalną ekipę montażową, która w docelowym miejscu dokona montażu drzwi.

W przypadku zamówienia ekipy montażowej zapewniamy transport zakupionych skrzydeł, po uprzednim omówieniu zlecenia z naszymi handlowcami.
Zapraszamy do współpracy firmy budowlane do składania zapytań dotyczących dostaw drzwi na wykonywane inwestycje budowlane. Doświadczenie zdobyte przy obsłudze inwestycji budowlanych zaowocować może oszczędnościami zarówno finansowymi, jak i czasowymi. Zapraszamy do współpracy.