Pol Skone Arco ALU

Drzwi Pol Skone ARCO ALU to nowa kolekcja drzwi wewnętrznych pokojowych, kuchennych czy łazienkowych z ciekawą formą zastosowania aluminiowych wstawek podkreślających nowoczesne wnętrze. Kolekcja Arco Alu dostępna jest w systemie przylgowym, w większości przypadków stosowanym w mieszkaniach. Ramiak skrzydła drzwi jak i panele poprzeczne wykonane są z płyty pilśniowej średniej gęstości (MDF) pokrytej obustronnie dekorem ECO TOP lub HIGH TOP, przy czym w przypadku paneli wypełniających i płycin dekor ułożony jest usłojeniem w poziomie.

Pełną gamę kolekcji Arco Alu stanowi osiem wzorów:

Drzwi Pol Skone Arco Alu W2Drzwi Pol Skone Arco Alu W2DDrzwi Pol Skone Arco Alu W2PDrzwi Pol Skone Arco Alu W2SDrzwi Pol Skone Arco Alu W3Drzwi Pol Skone Arco Alu W3DDrzwi Pol Skone Arco Alu W3PDrzwi Pol Skone Arco Alu W3S

Standardowo do szklenia zastosowane jest szkło zwykłe o grubości 4 mm w kolorze białym matowym. W przypadku wzorów W2D i W3D zastosowano szkło hartowane również o grubości 4 mm w kolorze białym matowym. Ponadto skrzydła wyposażono w trzy zawiasy czopowe wkręcane oraz zamek wpuszczany o rozstawie 72 mm na klucz zwykły lub pod wkładkę patentową albo na zamknięcie łazienkowe (WC). W przypadku skrzydeł pojedynczych do dyspozycji są standardowe rozmiary: 60 cm, 70 cm, 80 cm i 90 cm. Natomiast w przypadku drzwi dwuskrzydłowych możliwe są dowolne kombinacje z rozmiarów podstawowych.

W wyposażeniu opcjonalnym można wybrać spośród poniższych opcji:

  • fabryczne skrócenie drzwi maksymalnie do 6 cm, przy czym skrócenie do 30 cm jest realizowane od dołu, natomiast od 30 do 60 mm zarówno od góry jak i od dołu proporcjonalnie;
  • podcięcie wentylacyjne;
  • system przesuwny do zabudowy, naścienny, Premium;
  • dodatkowe akcesoria: osłonki na zawiasy, opcje wentylacji;
  • klamki i szyldy

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszych salonach sprzedaży drzwi STALREM. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny, lub za pośrednictwem formularza umieszczonego po prawej stronie. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji. Zwracamy również uwagę na aktualnie prowadzone akcje promocyjne.