Erkado

Erkado
Erkado

Erkado jest rodzinną firmą. Swój prężny rozwój zawdzięcza prawdziwym pasjonatom i najlepszym fachowcom. Działalność produkcyjna w zakresie drzwi trwa już nieprzerwanie od 40 lat. W początkowych latach specjalizowała się w usługach stolarskich. Z czasem działalność została zawężona do drzwi drewnianych oraz OKIEN, by w późniejszym okresie wyspecjalizować się typowo w produkcji drzwi. Dzięki wyraźnemu ukierunkowaniu mogli skupić się na produkcie, zakupić nowoczesny sprzęt do produkcji oraz podejmować nowe wyzwania związane z określonym profilem działalności. Ta decyzja pozwoliła na poprawę jakości produktu, dzięki czemu dołączyli do liderów w produkcji drzwi w Polsce.

Drzwi Erkado kompozycja

Firma ERKADO specjalizuje się w szczególnej profesji jaką jest produkcja drzwi. ERKADO proponuje Państwu bogaty wybór zarówno drzwi wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD, SOFT, ramiakowych STILE oraz hybrydowych TWIN oraz  zewnętrznych, które charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, dopracowanymi detalami oraz najwyższą jakością wykonania. Wszystkie produkty są zawsze aktualne z trendami i nowoczesne. Jednocześnie proponują modele zupełnie klasyczne i ponadczasowe. Stawiają na szeroki wybór, bo dobrze wiedzą, że gustów jest wiele i pragną sprostać nawet najbardziej wymagającym.

Dodatkowy atutem przy zakupie drzwi ERKADO jest ich dostępność. Opisany poniżej model Magnolia wraz z regulowanymi ościeżnicami jest dostępny „od ręki” w naszym Salonie Drzwi w Gdańsku.

Drzwi Erkado Magnolia Stalrem-page-001

Drzwi Erkado Magnolia Stalrem-page-002

Ulotka drzwi Erkado Magnolia dostępna w pliku PDF.

Zapraszamy !

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Katalog drzwi

Katalog drzwi
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu