Drzwi Invado | Największy wybór drzwi w salonach sprzedaży Stalrem. Najnowsze kolekcje drzwi wiodących producentów w Polsce. Zapytaj o drzwi swoich marzeń.

Drzwi Invado

Drzwi Invado
Drzwi Invado

Drzwi INVADO produkowane są przez spółkę INVADO Spółka z o.o. mieszczącej się w miejscowości Ciasna. Podstawową gamę produktów stanowią skrzydła drzwiowe i ościeżnice. Drzwi pod marką INVADO charakteryzują się specyficzną technologią produkcji wdrożona przez spółkę polegająca na zaawansowanym technologicznie systemem okleinowania. Obecnie firma INVADO dzięki innowacyjnej metodzie produkcji drzwi znajduje się w grupie firm najbardziej zaawansowanych technologicznie w Europie. Najważniejsza cechą wdrożonej technologii jest okleinowanie powierzchni drzwi bez łączenia na krawędziach przylgi, dzięki czemu krawędź drzwi jest zdecydowanie bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zdecydowanie został polepszony wygląd estetyczny produkowanych skrzydeł drzwiowych. Wymyślona i wdrożona technologia została zarejestrowana w Urzędzie Patentowym pod numerem 204829 jako „Technologia oklejania drzwi płaskich w systemie przelotowym” i stosowana jest z powodzeniem we wszystkich modelach drzwi okleinowanych marki INVADO od 2007 roku. Stosowanie tejże technologii umożliwiło również osiągnięcie większego bezpieczeństwa dla użytkowników poprzez możliwość zastosowania zaokrąglonych krawędzi drzwi. Do dnia dzisiejszego drzwi marki INVADO są jedynymi na rynku, które posiadają zaokrąglone krawędzie, co zdecydowanie odróżnia je od drzwi konkurencji.
Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania w roku 2012 marka INVADO otrzymała prestiżowy tytuł „Lidera Nowych Technologii 2012″.

Aktualnie marka nieustannie dąży do zapewnienia najwyższej jakości swoich produktów pamiętając wciąż o indywidualnych potrzebach użytkowników. Cały czas jakość produktu ma najwyższe znaczenie, dlatego począwszy już od fazy projektowania, aż do uzyskania ostatecznego produktu zawsze brane są pod uwagę aspekty nowego designu jak i bezpieczeństwa. Profesjonalne podejście do całego procesu produkcji, oraz zoptymalizowanie procesów zaowocowało wdrożeniem w Spółce certyfikatu ISO 9001:2009, co dodatkowo wzmocniło markę na rynku.

Aktualnie Spółka INVADO może pochwalic się wieloma prestiżowymi nagrodami, między innymi:

  • Laur Konsumenta – marka INVADO została doceniona przez polskich konsumentów
  • Gazela Biznesu – certyfikat przyznawany przez dziennik „Puls Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce
  • Przejrzysta firma – nagroda przyznana przez Dun and Bradstreet Poland świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się obowiązku publikacji sprawozdań finansowych.
  • Acanthus Aureus – statuetka za najlepiej zaprojektowane stoisko wystawiennicze na Międzynarodowych Targach BUDMA 2013

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat oferty drzwi INVADO prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza obok. Zapraszamy do współpracy.

Zadaj pytanie

imię i nazwisko lub nazwa firmy

numer telefonu

wybierz oddział

podaj e-mail

treść wiadomości

Naciśnij klawisz 'Wyślij':

Katalog drzwi Invado

Katalog drzwi Invado
Copyright © 1989-2016 Stalrem Sp. z o. o. Projekt i pozycjonowanie: MGMedia.eu