fbpx

Specjalista ds. sprzedaży w Biurze Obsługi Klienta

Dodano:

Aktualnie poszukujemy w oddziałach:

Gdańsk, Szczecin

Opis stanowiska:

Jeżeli jesteś osobą, która lubi wyzwania, pełną energii i pasji, jeżeli jesteś kreatywna i chcesz współuczestniczyć w dalszym rozwoju naszego oddziału w Gdańsku lub w Szczecinie, to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji, a my z przyjemnością zaprosimy Cię na spotkanie.

Obowiązki

  • obsługa klientów indywidualnych;
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
  • bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych;
  • koordynacja wysyłek i działań logistycznych;
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej;
  • realizacja celów handlowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i ofertowania produktu;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności;
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • mile widziana znajomość branży stolarki budowlanej;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dużą samodzielność;
  • pakiet multisport;
  • pakiet potrzebnych szkoleń produktowych.

Klauzula RODO:

Zakończenie rekrutacji:

31 grudnia 2023

Zgłoszenia:

Skontaktuj się

Polecane produkty